Kontakt

Sharp zdobywa osiem nagród BLI

Warszawa, 07.02.2017
Urządzenia Sharp otrzymują siedem nagród „Pick” (wybór) oraz nagrodę Outstanding Achievement (wyjątkowe osiągnięcie)

Wiodąca organizacja zajmująca się testowaniem sprzętu biurowego, Buyers Laboratory LLC przyznaje osiem nagród urządzeniom Sharp – w tym sześć prestiżowych nagród „Pick” za najnowsząserię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3.

Urządzenia Sharp MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N i MX-6050N zdobyły nagrody BLI Pick dla wyjątkowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 segmentu podstawowego w kategoriach prędkości odpowiednio 21 do 30 str./min, 31 do 40 str./min, 41 do 50 str./min i 51 do 60 str./min. Model MX-3070N uznano za wyjątkowy w kategorii zaawansowanych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o prędkości 21 do 30 str./min, a model o najwyższych parametrach w tej serii, MX-6070N, również uznano za wyjątkowy w kategorii zaawansowanych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o prędkości  51 do 60 str./min.

Dodatkowo firma Sharp zdobyła nagrodę za panel do zarządzania urządzeniami serii MX, który uznano za „wyjątkowe osiągnięcie innowacyjne”.

- Nowy panel administracyjny Sharp jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i obejmuje wiele funkcji dotychczas niedostępnych u konkurencji. – skomentował George Mikolay, Senior Editor w BLI.  

Platforma Sharp Cloud Portal Office została nagrodzona jako „wyjątkowa usługa do zarządzania plikami i organizacji współpracy w firmie”.

Przyznawane corocznie na podstawie drobiazgowych dwumiesięcznych testów laboratoryjnych indywidualne nagrody Pick wyróżniają urządzenia najlepsze w swojej klasie. Bardzo rzadko się zdarza, że jeden producent zdobywa aż tyle indywidualnych nagród produktowych oraz nagrodę w kategorii „wyjątkowe osiągnięcie”.

- Zawsze dążymy do zapewnienia firmom niezawodnych urządzeń o wyjątkowej wydajności, oferując równocześnie uniwersalność, która dostosowuje się wraz ze zmianami potrzeb klienta. Cieszymy się, że uniwersalność naszej zaktualizowanej oferty rozwiązań została teraz oficjalnie potwierdzona przez BLI. – mówi Szymon Trela, Product Manager CEE, Sharp Electronics.

Seria MX 
Nowa seria MX obejmuje trzynaście urządzeń wielofunkcyjnych o prędkości od 30 do 60 str./min, które pozwalają na sprawną organizację przepływu zadań, zapewniając łatwy dostęp do często używanych funkcji. Należące do tej serii modele segmentu podstawowego  MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N i MX-6050N otrzymały nagrodę Pick. Wszystkie modele wyróżnia uproszczony interfejs użytkownika, do którego dostęp zapewnia łatwy w obsłudze panel dotykowy LCD o przekątnej 10,1”, oraz dostępna w standardowej konfiguracji funkcja druku podążającego. Modele o prędkościach 50 str./min i 60 str./min wyposażono w możliwość wymiany pojemników z tonerem i uzupełniania papieru bez konieczności przerywania zadania druku, co pozwala utrzymać wysoki poziom wydajności biura.

Poszczególne modele można rozbudowywać z czasem, stosownie do rozwoju firmy. Zróżnicowana oferta elementów wyposażenia opcjonalnego obejmuje moduły do wykańczania dokumentów, funkcję bezpośredniego druku plików pakietu Office oraz otwartą platformę programistyczną Sharp Open System Architecture.

Zaawansowane modele MX-3070N i MX-6070N wyposażono w użyteczne funkcje, takie jak komunikacja przez WiFi oraz zaawansowana integracja z usługami w chmurze. Zapewnia to wygodę druku z urządzeń osobistych bez zbędnych czynności konfiguracji oraz dostęp do platformy zaawansowanych rozwiązań do zarządzania dokumentami. Czujnik ruchu pozwala uzyskać krótsze czasy wybudzania urządzenia. Model MX-6070N o prędkości 60 str./min pozwala sprawnie przetwarzać większe nakłady wydruków, kopii i skanów,

Cloud Portal Office
Cloud Portal Office (CPO) to usługa Sharp przechowywania plików w chmurze oraz organizująca współpracę i zarządzanie przepływami zadań. Jest to osadzone w chmurze oprogramowanie oferowane jako usługa. Cloud Portal Office zapewnia możliwość przesyłania i pobierania plików, a także udostępniania, zarządzania i drukowania plików z dowolnego komputera, urządzenia wielofunkcyjnego Sharp  oraz tablicy interaktywnej BIG PAD.

Cloud Portal Office to sprawny i wygody sposób zapewnienia pracownikom dostępu i wymiany plików w relatywnie niskiej cenie, bez obniżania poziomu bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą wygodnie korzystać z usług zarządzania dokumentami znanych z dużych korporacji.

O Keypoint Intelligence/BLI
​​​​​​​Keypoint Intelligence (BLI) to wiodący dostawca danych i usług analitycznych dla rynku cyfrowych urządzeń obrazujących i zarządzających dokumentami. Od ponad 50 lat klienci polegają na raportach BLI, które pomagają im rozpoznać silne i słabe strony produktów, by podjąć najlepsze decyzje o zakupach. Profesjonaliści od marketingu i sprzedaży produktów korzystają z publikacji jako wszechstronnych analiz oraz wartościowych wskazówek przy projektowaniu nowych produktów, pozycjonowania ich względem konkurencji, a także jako wsparcie sprzedaży i marketingu. Na podstawie sieciowych usług bliQ i Solution Center stworzonych przez BLI, 40.000 profesjonalistów na całym świecie tworzy szczegółowe porównania rozwiązań sprzętowych i programowych obejmujących łącznie 15.000 produktów, włączając w to wszechstronne specyfikacje, informacje dotyczące wydajności na podstawie bezkonkurencyjnych laboratoriów BLI, raportów testowych, wyników wielomiesięcznych osobistych testów w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Usługi, dostępne również poprzez urządzenia mobilne, obejmują wszechstronne biblioteki raportów testowych BLI, galerię obrazów, trudno dostępną dokumentację producentów, a także przydatne narzędzia do konfiguracji produktów, obliczania całkowitych kosztów posiadania (TCO) i rocznego zużycia energii. BLI oferuje również konsultacje i indywidualne testy na zlecenie, które pomagają producentom opracowywać i wprowadzać na rynek lepsze produkty i materiały eksploatacyjne. W sprawie dodatkowych informacji na temat  Keypoint Itelligence prosimy o kontakt telefoniczny z Davidem Sweetnamem  pod numerem +44(0)118 977 2000 lub adresem mailowym david.sweetnam@buyerslab.com. Można również odwiedzić stronę www.buyerslab.com.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
​​​​​​​Anna.Kozak@sharp.eu

Media społecznościowe