Kontakt

Skywell® 5TE - generator wody z powietrza atmosferycznego

Inteligentne pozyskiwanie wody dla inteligentnych firm

Przedsiębiorstwa na całym świecie przechodzą zmiany: od wprowadzania nowoczesnych technologii po nowe sposoby pracy. Starasz się równoważyć te zmiany i tworzyć inteligentne miejsce pracy.

A gdybyś miał narzędzie pozwalające na zwiększenie odpowiedzialności społecznej, poprawienie jakości udogodnień w twojej firmie i zmniejszenie wpływu na środowisko?

Odmień swoją firmę

Do korzystania z zalet sprawnego, połączonego zespołu konieczna jest inteligentna firma.

Nasze urządzenie to wygodne, przenośne rozwiązanie pozwalające na pozyskiwanie wody. Nie musisz instalować rur, więc możesz ustawić Skywell tam, gdzie zechcesz. Będziesz mógł zapewnić uczestnikom świeżą, czystą wodę wszędzie: w salach konferencyjnych i korytarzach, podczas większych wydarzeń, a nawet w biurach na wolnym powietrzu.

Poza tym generator pozyskuje 18 litrów czystej wody pitnej każdego dnia, więc nie musisz się martwić, że jej zabraknie.

Zmień swoje nawyki

Świadomość ludzi w zakresie problemów zdrowotnych powodowanych odwodnieniem nieustannie rośnie. Dlatego Skywell, ekologiczny generator z możliwością śledzenia ilości wypitej wody, to urządzenie, które pokochają.

Użytkownicy mają dostęp do statystyk przedstawiających spożycie wody. Mogą nawet ustalić dzienne cele.

Dodatkowo panel sterowania pozwala szybko i łatwo dostosować ustawienia, na przykład temperaturę wody. Wrzątek do herbaty, kawy lub jedzenia? Szklanka odświeżającej wody? Nie ma problemu - masz wszystko na wyciągnięcie ręki.

Logo Sharp jest przedstawione dla celów personalizacji i obrazowania.

Zmień swoje środowisko

Cele w zakresie ochrony środowiska i odpowiedzialności środowiskowej robią się coraz trudniejsze do zrealizowania. Użycie generatora Skywell to prosty sposób na ograniczenie wpływu, jaki wywierasz na świat. Zmniejsza zużycie plastiku oraz emisję dwutlenku węgla, ponieważ nie wymaga instalacji pompowo-rurowej, wysyłek ani dostaw.

W przeciwieństwie do tradycyjnych dystrybutorów Skywell eliminuje konieczność dowożenia butelek wielkimi ciężarówkami, ich załadunku i przechowywania. Co więcej, generator pozwala ci pożegnać plastikowe butelki jednorazowego użytku, stanowiące ogromny globalny problem.

Jak to działa?

Skywell 5TE pobiera powietrze i produkuje wodę przez kondensację. Zaawansowana technologia monitorująca, sześć filtrów, dwa źródła światła nadfioletowego oraz ozonowanie sprawiają, że każda kropla wody jest czysta. Poziom czystości jest nieustannie kontrolowany, by zapewniać wysoką jakość, świeżość i smak.

Generator wody z powietrza atmosferycznego Skywell wymaga odpowiednich warunków środowiskowych, by generować wodę z optymalną wydajnością. W miejscach o niższej wilgotności lub w przypadku jej spadku, gdy jej niski poziom wpływa na produkcję wody, urządzenie można podłączyć do dodatkowego źrodła wody, a jakość utrzymać dzięki wykorzystaniu systemu filtrującego.

Wydajna produkcja czystej wody

Generator wody z powietrza atmosfertycznego Skywell pozyskuje czystą wodę z otaczającego nas powietrza, ograniczając konieczność używania rur i plastiku. Każda kropla wody jest filtrowana, oczyszczana, testowana i nieustannie kontrolowana, by zapewnić jakość, świeżość i smak.

Tworzymy wodę z powietrza. Dostarczamy ją wszędzie.

Nowy generator wody Sharp Skywell® to przyjazny dla środowiska produkt, który wytwarza ponad 18 litrów czystej wody pitnej każdego dnia – z powietrza. Aby uświetnić oficjalne wprowadzenie na rynek generatora Skywell, firma Sharp Europe przekazała 7500 funtów, co pozwoli opłacić budowę ręcznej pompy, która zostanie wybudowana przez lokalną społeczność w Etiopii.

To dopiero pierwszy krok w naszej współpracy z organizacją charytatywną charity: water, która zaangażowana jest w zapewnianie dostępu do czystej wody pitnej mieszkańcom krajów rozwijających się. Zakładamy, ze projekt będzie trwał 21 miesięcy, a o jego przebiegu będziemy regularnie informowali na naszym blogu – zapraszamy do śledzenia naszych postów.