Kontakt

Synappx™ mDesk

Synappx mDesk został zaprojektowany z myślą o elastycznym stylu pracy, który sprawia, że codzienna współpraca jest bardziej wydajna i produktywna. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze, Synappx mDesk pomoże Ci stawić czoła technologicznym wyzwaniom w Twoim wirtualnym miejscu pracy. Na pewno wiesz, o czym mowa!

Choć praca w domu ma swoje zalety, to jednak wiąże się ona również z pewnymi wyzwaniami, jeśli chodzi o wykorzystanie technologii. 

  • Więcej spotkań on-line
  • Różne rodzaje usług konferencji internetowych - Zoom, GoToMeeting, Microsoft Teams i inne
  • Opóźnione spotkania z powodu szukania zaproszeń, otwierania kalendarza i szukania adresów URL oraz identyfikatorów spotkań

Czym jest Synappx mDesk

Synappx mDesk wnosi główne korzyści z Synappx Meeting do Twojej wirtualnej przestrzeni roboczej, upraszczając spotkania on-line i zwiększając kreatywność opartą na współpracy. Synappx mDesk pomaga organizacjom w prowadzeniu współpracy w czasie rzeczywistym, zarówno z pracownikami zdalnymi, jak i pracującymi w biurze.

Uwaga: Automatyczne klonowanie ekranu wymaga licencji Synappx Meeting Room

Rozpoczynaj spotkania o czasie

  • Zaplanowane spotkania pojawiają się na ekranie startowym Synappx Meeting, dając wgląd plan prowadzonych spotkań.
  • Rozpocznij spotkanie on-line za pomocą jednego kliknięcia - bez wyszukiwania adresu URL lub identyfikatora spotkania.
  • Przed planowanym rozpoczęciem spotkania pojawia się licznik, który pozwala organizatorom i uczestnikom na punktualnie rozpoczęcie spotkań.

Podczas spotkania

Narzędzie Synappx Meeting Assistant zapewnia łatwy dostęp do materiałów potrzebnych na spotkaniach (załączników i plików przechowywanych w chmurze), wizualnego licznika czasu i śledzenia porządku obrad.

Zakończ spotkanie

Zakończ spotkanie on-line za pomocą jednego kliknięcia* przy pomocy Asystenta Synappx Meeting.

* Gdy spotkanie on-line jest uruchamiane przy użyciu aplikacji. Automatyczne kończenie spotkań z poziomu przeglądarki internetowej nie jest obsługiwane.

Portal administratora Synappx do zarządzania

Portal administratora Synappx umożliwia monitorowanie i zarządzanie aplikacjami Synappx z jednego miejsca. Tutaj administratorzy uzyskują scentralizowaną kontrolę nad wszystkimi niezbędnymi komponentami aplikacji Synappx. Wizualizacja danych dostępna dla administratorów, daje im wgląd w trendy organizacyjne.

Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem

Technologia firmy Sharp zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Dzięki technologiom Microsoft® Azure, Microsoft® 365, G Suite™ i najlepszym praktykom firmy Sharp w zakresie bezpieczeństwa, aplikacje i usługi Synappx są chronione na wielu poziomach.

Pobierz Synappx mDesk

Licencja użytkownika Synappx Go odblokowuje Synappx mDesk na ograniczony czas. Obecni klienci Synappx Go otrzymują natychmiastowy dostęp do Synappx mDesk poprzez pobranie aplikacji Synappx Meeting. Portal administratora Synappx zostanie zaktualizowany, aby uwzględnić funkcje mDesk dla administratorów IT.

Sklep Microsoft

Mac App Store

Sklep Google Play

iOS App Store

Wsparcie Synappx

Aby uzyskać dalszą pomoc i porady dotyczące któregokolwiek z naszych produktów Synappx, w tym podręczniki użytkownika i administratora, przewodniki dotyczące wymagań systemowych oraz odpowiedzi na często zadawane pytania, przejdź do naszego działu wsparcia.