Kontakt

Usługi Synappx™

Synappx™ to innowacyjna platforma aplikacji i usług, która współpracuje z technologią obecną w Twoim biurze, aby zapewnić wygodę inteligentnego domu w miejscu pracy. 

Pozbądź się frustrujących problemów technicznych podczas spotkań. Udostępniaj lub drukuj informacje dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Zadbaj o bardziej przemyślane miejsca spotkań, a wszystko po to, aby zapewnić lepszą współpracę.

Ułatwienie współpracy oraz uproszczenie wspierającej jej technologii stało się głównym celem dzisiejszych organizacji oraz ich zróżnicowanych i coraz bardziej rozproszonych pracowników. 

Oczekuje się technologii, która jest łatwa w użyciu, mobilna i bezpieczna. Rodzina usług Synappx pomaga organizacjom spełnić te oczekiwania, łącząc systemy i pracowników wokół miejsca pracy.

Skorzystaj za darmo z 12-miesięcznej licencji Synappx

Kupując jeden z naszych monitorów lub urządzeń wielofunkcyjnych*, możesz przez 12 miesięcy bezpłatnie korzystać z licencji Synappx Go lub Synappx Meeting. Poznaj zalety intuicyjnej technologii drukowania oraz udostępniania treści bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jeśli licencje nie zostaną anulowane, po upływie 12-miesięcznego okresu bezpłatne licencje zostaną automatycznie przekształcone w płatną, miesięczną subskrypcję. Oferta jest ograniczona czasowo.

*Zapoznaj się z warunkami oferty tutaj. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele firmy Sharp.

Synappx™ Go

Produktywność na każdym kroku
Dzięki Synappx Go możesz z łatwością prezentować treści na dużym ekranie lub skanować dokumenty i drukować na drukarce – i to wszystko za pomocą telefonu – dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Synappx™ Meeting

Zaczynaj spotkania o czasie
Synappx Meeting kładzie nacisk na współpracę i dzielenie się pomysłami poprzez rozwiązanie problemu łączenia się z dużym ekranem, uruchamiania systemu konferencyjnego lub znajdowania odpowiednich treści.

Synappx™ mDesk

Automatycznie zaczynaj spotkania w domu
Synappx mDesk przenosi istotę Synappx Meeting do Twojej wirtualnej przestrzeni roboczej, upraszczając prowadzenie spotkań on-line z domu lub dowolnego innego miejsca.

Synappx™ Ready Systems

Zwiększ wydajność zespołu

Nasza oferta systemów Synappx-Ready wzmacnia kluczowe funkcje mobilności, współpracy i analizy oferowane przez systemy Synappx w celu zwiększenia zaangażowania pracowników i ich produktywności.

Nagroda za innowacyjność

Usługi Synappx™ zostały sprawdzone i przetestowane przez szereg niezależnych organizacji. Jesteśmy dumni z tego, że BLI przyznało rodzinie usług Sharp Synappx nagrodę za wybitne osiągnięcia w zakresie innowacji.

Wsparcie Synappx

Aby uzyskać dalszą pomoc i porady dotyczące któregokolwiek z naszych produktów Synappx, w tym podręczniki użytkownika i administratora, przewodniki dotyczące wymagań systemowych oraz odpowiedzi na często zadawane pytania, przejdź do naszego działu wsparcia.