Kontakt

Monitor do współpracy w systemie Windows

Wejdź. Podłącz. Współpracuj.

Monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows to 70-calowy interaktywny monitor nowej generacji o rozdzielczości 4K, który spełnia wymagania specyfikacji Microsoft WCD i umożliwia natychmiastowe nawiązanie współpracy podczas spotkania. Pozwala także sprawnie wykorzystywać narzędzia do pracy grupowej pakietu Microstoft 365.

Dzięki wbudowanym czujnikom IoT monitor może współpracować z usługą Azure Digital Twins firmy Microsoft w celu monitorowania i optymalizacji środowiska inteligentnych sal spotkań i miejsc współpracy.

Nagrody dla naszego monitora do pracy grupowej w systemie Windows

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award dla monitorów. CE Pro and Commercial Integrator magazines.​
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.​

Coraz lepsze zebrania

Monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows zapewnia proste podejście „plug and play”. Kabel USB-C umożliwia szybkie i łatwe podłączenie, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć.

Gdziekolwiek się znajdujesz, czy to na zebraniu, w sali spotkań lub na szkoleniu, możesz zaoszczędzić nawet do 10 minut* oczekiwania na rozpoczęcie spotkania i skonfigurowanie wideokonferencji dla zdalnych uczestników.

Dzięki naszej nagradzanej techologii rozpoznawania dotyku oraz najlepszym narzędziom do wspierania współpracy, takim jak Microsoft 365 oraz Microstoft Teams, twoje spotkania przeniosą się na nowy poziom.

* Total Economic Impact™ Study, Forrester Consulting, luty 2016 roku.

Coraz inteligentniejsze budynki

Dzięki analizie sygnałów z wielu czujników możesz monitorować środowisko miejsca spotkania w inteligentnym budynku, zwracając uwagę na obszary takie jak:

  • Dostępność sal
  • Temperatura i wilgotność
  • Światło otoczenia
  • Poziomy jakości powietrza

Ta inteligencja przestrzenna oferuje szansę na lepsze systemy ogrzewania, chłodzenia i rezerwacji sal spotkań, które razem tworzą bardziej komfortowe środowisko sal narad.

Coraz lepszy wgląd

Nowe usługi oparte na chmurze oferują obiecujące sposoby zarządzania danymi i uzyskiwania nowych informacji na temat zarządzania zasobami biura. Dane z tablicy czujników WCD można przetwarzać za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji opartych na chmurze lub po prostu na bieżąco wyświetlać w przyjaznej formie. Platforma Microsoft Azure Digital Twins IoT może obsługiwać komercyjnie dostępne usługi chmurowe i subskrypcyjne, takie jak aplikacja Sharp WorkSpace Intelligence *, która zapewnia namacalną wartość w zarządzaniu obiektami lub po prostu sprawia, że sale spotkań są bardziej komfortowe.

Przestrzeń do usprawnień

Aplikacja WorkSpace Intelligence (WSI) to oprogramowanie firmy Sharp, które pomaga w jak najlepszym wykorzystaniu danych z koncentratora sygnałów z czujników IoT wbudowanego w monitor. Zapewnia jasne, wizualne informacje, aby umożliwić bardziej efektywną rezerwację i wykorzystanie pomieszczeń oraz stworzyć komfortowe środowiska spotkań i szkoleń dla bardziej produktywnej współpracy i nauki. Korzystanie z WSI to sprytniejszy sposób monitorowania wykorzystania sal spotkań.

WSI zapewnia w czasie rzeczywistym analizę warunków otoczenia w salach konferencyjnych i salach spotkań w ramach systemu monitorowania temperatury. Stale mierzy temperaturę otoczenia i poziom wilgotności względnej, a także jakość światła i powietrza, które mogą pomóc w zapewnieniu maksymalnego komfortu w każdym pokoju

Zdjęcie zamieszczono wyłącznie w celach poglądowych.

Prosimy o rejestrację, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

loading