A man in an office next to an MFP
Two people in office-Printer-Banner

Biuro

Portfolio rozwiązań biurowych firmy Sharp pomaga stworzyć środowisko inteligentnego biura, abyś mógł pracować wydajniej i efektywniej.

Środowisko biurowe

Wszyscy spędzamy w środowisku biurowym dużo czasu, dlatego należy je zaprojektować w taki sposób, aby praca była bardziej: 

  • wydajna – ułatwiając dostęp do informacji i redukując powtarzalne, wykonywane ręcznie czynności.
  • skuteczna – usprawniając organizowanie spotkania w poszczególnych salach i przestrzeniach, z różną liczbą uczestników.
  • produktywna – zachęcając do pracy zespołowej i współpracy, dyskusji oraz prezentacji.

W ostatnich latach granice tradycyjnego biura rozszerzyły się dzięki popularności pracy hybrydowej. Wiele organizacji wykorzystało dostępne technologie komunikacyjne do stworzenia „wirtualnego” biura, dzięki czemu osoby pracujące w domu lub w innych miejscach mogą nadal korzystać ze wszystkich powyższych korzyści.

Stwórz inteligentne środowisko biurowe

W Sharp rozumiemy wyzwania stojące przed firmami i opracowaliśmy szereg unikalnych rozwiązań  biurowych, które pomogą Ci stworzyć środowisko inteligentnego biura, dzięki czemu możesz pracować bardziej wydajnie, efektywnie i produktywnie.

Modern office with printer and display-Product

Rozwiązania dla każdego biura

Ożyw swoje środowisko pracy

MFP -in office-people working at desks-lifestyle

Tradycyjne biuro

  

Team working in creative space-Lifestyle

Biuro kreatywne

   

Two colleagues walking through office-printer-Product

Nowoczesne biuro

    

Produkcja dokumentów

Mamy długą historię i doświadczenie w dostarczaniu drukarek biurowych. Możesz wybierać z szerokiej gamy drukarek wielofunkcyjnych Sharp i drukarek Sharp z funkcjami sieciowymi, aby poprawić wydajność i usprawnić proces transformacji cyfrowej.

Oprócz tworzenia wysokiej jakości dokumentów w kolorze lub czarno-białych, nasze urządzenia wielofunkcyjne oferują szereg opcji, które pomogą Ci pracować wydajniej. Od szuflad na papier o dużej pojemności po narzędzia wykańczające do tworzenia profesjonalnie wyglądających broszur.

Więcej funkcji

Ponadto zawierają narzędzia potrzebne do bezproblemowego przechwytywania i udostępniania informacji. Na przykład możesz skanować dokumenty i bezpiecznie wysyłać je pocztą elektroniczną lub tworzyć z nich edytowalne pliki PDF. Możesz także przechowywać i uzyskiwać dostęp do dokumentów w usługach przechowywania w chmurze publicznej lub z łatwością drukować, skanować za pomocą urządzenia mobilnego.

Co ważne, nasze wielofunkcyjne drukarki obejmują wiele funkcji  zabezpieczania informacji , które chronią Cię przed zagrożeniami i pomagają zachować zgodność z zasadami ochrony danych. Możemy również zarządzać wszystkim za Ciebie dzięki naszej usłudze pełnego bezpieczeństwa druku (Complete Print Security) Dzięki temu możesz mieć pewność, że poufne dane Twojej firmy są zawsze bezpieczne.

Woman standing at printer in office-Printer-Product

Zarządzanie i udostępnianie informacji

Informacje są naprawdę przydatne tylko wtedy, gdy są łatwo dostępne dla odpowiednich osób, we właściwym czasie i we właściwy sposób.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami i drukiem firmy Sharp to pakiet bezpiecznych, konfigurowalnych aplikacji, których można używać z naszymi urządzeniami wielofunkcyjnymi, aby zapewnić niezrównaną wydajność na każdym etapie procesu zarządzania dokumentami. Usprawniając i automatyzując wiele procesów, a jednocześnie zapewniając bezpieczny i prosty dostęp w dowolnym miejscu i czasie, pomagają one zwiększyć produktywność, obniżyć koszty, usprawnić współpracę i zapewnić większą mobilność.

Two construction workers on laptop-Printer-Product

Spotkania i wspólna praca

Wszyscy spędzamy dużo czasu na spotkaniach biurowych, od formalnych prezentacji po spontaniczne zebrania zespołów roboczych. Dlatego zapewnienie współpracownikom optymalnych warunków do efektywnej współpracy jest niezbędne, jeśli chcesz zmaksymalizować wydajność i kreatywność w firmie.

Nasz sprzęt audiowizualny oraz oprogramowanie i akcesoria audiowizualne pomagają zmienić sposób wykorzystywania i udostępniania informacji w środowiskach różnych  sal konferencyjnych. W szczególności monitory Sharp BIG PAD ułatwiają pracę zespołową i współpracę dzięki łatwym w użyciu interfejsom, ultraczułym funkcjom dotykowym i technologii Pen-on-Paper. A z naszym 70-calowym, interaktywnym monitorem do współpracy w środowisku Windows możesz w pełni wykorzystać potencjał pakietu Microsoft 365 i Microsoft Teams, aby prowadzić bardziej produktywne spotkania i wspierać współpracę.

W ramach rozwiązań dla miejsc pracy firmy Sharp, platformie Synappx™ oraz aplikacjom i usługom masz zapewnioną wygodę i komfort pracy. Dzięki współpracy z naszym sprzętem kompatybilnym z Synappx, rozwiązania Sharp eliminują frustrujące problemy związane z technologią, dzięki czemu możesz szybciej rozpoczynać spotkania i zdalnie sterować urządzeniami Sharp oraz udostępniać lub drukować dokumenty bezpośrednio ze smartfona.

WCD Dynabook meeting room 2-Product

Pozostaw niezapomniane wrażenie…

Co więcej, możesz zrobić doskonałe wrażenie na odwiedzających, zarówno na pracownikach, jak i gościach, ogólnodostępnymi pomieszczeniami biura, takimi jak recepcja czy stołówka. Rozwiązania z obszaru Digital Signage firmy Sharp pracujące w wysokiej rozdzielczości pozwalają komunikować się i udostępniać szczegółowe informacje wyraźnie i skutecznie w różnych lokalizacjach. Nasze inteligentne, bezpieczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do zarządzania odwiedzającymi sprawia, że zarządzanie rejestracją pracowników, odwiedzających i kontrahentów jest naprawdę proste, odciąża personel recepcji i tworzy bezpieczniejsze środowisko pracy.