Sharp Optimised Visitor Management System
Sharp Optimised Visitor Management System

Recepcja

Firma Sharp oferuje szereg rozwiązań do zarządzania recepcją, które usprawniają rejestrację gości i wymianę informacji w recepcjach i poczekalniach.

Recepcja

Recepcja jest zarówno wizytówką firmy, jak i ważnym punktem informacyjnym zarówno dla gości, jak i pracowników. Przechodzą przez nią wszyscy, przez co jest to przestrzeń oferująca wyjątkowe możliwości współpracy i komunikacji.

W większości recepcji goście przyjmowani są przez recepcjonistów, którzy rejestrują ich wejście do budynku i drukują dla nich przepustki. Zwykle w tej przestrzeni prezentowane są także różne informacje. Jako miejsce, przez które przechodzą wszyscy pracownicy, recepcja jest niejednokrotnie miejscem organizowanych spontanicznie spotkań.

Istnieje wiele rozwiązań technologicznych, które mogą ułatwić funkcjonowanie recepcji. Jednym z nich są wielkoformatowe monitory idealne do dużych przestrzeni takich jak recepcje hotelowe. Mniejsze ekrany sprawdzą się w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak recepcje biur i poczekalnie w gabinetach lekarskich, szpitalach, szkołach itp. Wiele recepcji wykorzystuje teraz laptopy biznesowe z oprogramowaniem do zarządzania procesem przyjmowania i logowania gości, a także drukarki i urządzenia wielofunkcyjne do drukowania identyfikatorów dla gości oraz informacji na temat zasad bezpieczeństwa lub samego miejsca.

Jak Sharp może pomóc w tym zakresie?

W Sharp dostrzegamy wyjątkowe możliwości, jakie oferują przestrzenie recepcji i poczekalni, na przykład w zakresie przekazywania gościom i pracownikom ważnych informacji. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom można także wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na odwiedzających. Dostarczamy szeregu urządzeń audiowizualnych i rozwiązań, które pomogą usprawnić proces rejestracji gości oraz przekazywania informacji wszystkim przechodzącym przez recepcję osobom.

People in reception looking at display-Audio Visual-Product

Zarządzanie przyjmowaniem odwiedzających

Przyjmowanie odwiedzających, przestrzegając przy tym wszystkich wymogów w zakresie bezpieczeństwa i BHP, może być wyzwaniem – szczególnie w bardzo ruchliwych recepcjach lub recepcjach mniejszych biur, gdzie czas i zasoby bywają ograniczone.

Nasze oprogramowanie do zarządzania odwiedzającymi to inteligentna, bezpieczna i przyjazna dla użytkowników platforma służąca do efektywnego zarządzania recepcją. Polega na samoobsługowym rejestrowaniu wszystkich pracowników, gości i kontrahentów odwiedzających siedzibę Twojej firmy. Goście sami bezpiecznie się logują, dzięki czemu personel recepcji może skoncentrować się na zadaniach o większej wartości dodanej. Dowiedz się więcej a temat Sharp Visitor Management.

Oferujemy również gamę niezawodnych laptopów biznesowych Dynabook, które zostały zaprojektowane, aby zmaksymalizować wydajność i produktywność, zapewniając przy tym pełną mobilność. Dzięki wzmocnionym komponentom są tak wytrzymałe, że sprostają wymogom nawet najbardziej ruchliwych recepcji. Poznaj naszą linię laptopów, aby sprawdzić całą naszą ofertę w zakresie komputerów przenośnych.

Visitor management kiosk sign-in

Udostępnianie informacji

Wysokiej rozdzielczości monitory Digital Signage pozwalają komunikować się i udostępniać przydatne informacje, promocje lub reklamy oraz regularne aktualizacje wiadomości wyraźnie i profesjonalnie w każdym miejscu - na recepcji w biurze, w poczekalniach czy w największych przestrzeniach ogólnodostępnych.

Oferując znakomitą jasność i wyjątkową rozdzielczość obrazu, w połączeniu z intuicyjną instalacją, możesz poprawić komunikację z Klientami i być pewnym, że informacje dostarczane są na czas w przejrzysty i profesjonalny sposób. Dowiedz się więcej na temat korzyści oferowanych przez nas rozwiązań i sprzętu AV.

Branded digital signage screen in reception area

Przetwarzanie dokumentów

Firma Sharp ma długoletnie doświadczenie w opracowywaniu skutecznych rozwiązań w zakresie obsługi dokumentów. Posiadamy w naszym asortymencie szeroką gamę drukarek i drukarek wielofunkcyjnych, które spełnią wszelkie potrzeby: od kompaktowych drukarek nabiurkowych, które mogą służyć do produkcji identyfikatorów w recepcji, po wydajne drukarki wielofunkcyjne z funkcjami sieciowymi/Wi-Fi.

Oprócz tworzenia wysokiej jakości dokumentów w kolorze lub czarno-białych, nasze urządzenia wielofunkcyjne posiadają szereg funkcji, które zwiększają produktywność i wydajność, zapewniając sprawniejszą współpracę bez uszczerbku na jakości. Można, na przykład, łatwo i bezpiecznie udostępniać informacje, skanując dokumenty i bezpiecznie wysyłając je pocztą e-mail bezpośrednio z urządzenia. Łączność mobilna umożliwia również drukowanie z urządzenia mobilnego i skanowanie do niego, co jest idealnym rozwiązaniem, kiedy odwiedzający potrzebują wydrukowanych dokumentów. Zapoznaj się z ofertą drukarek i drukarek wielofunkcyjnych Sharp aby dowiedzieć się więcej.

People working in office space-Lifestyle