Hybrid meeting on Teams
Hybrid meeting on Teams-Audio Visual-Lifestyle-Banner

Praca hybrydowa

Praca hybrydowa jest ułatwiona dzięki rozwiązaniom, które pozwalają wydobyć to, co najlepsze z nowoczesnej polityki pracy hybrydowej. Możemy pomóc Ci wprowadzić pracę hybrydową w Twojej firmie, tak aby była owocna i dynamiczna.

Środowisko pracy hybrydowej

Praca hybrydowa od pewnego czasu jest naturalnym elementem codziennego życia organizacji. Dla niektórych stała się jednak wymogiem i priorytetem, umożliwiającym im sprawne funkcjonowanie. Ale  czym właściwie jest hybrydowe środowisko pracy?

Mówiąc najprościej, jest to połączenie pracy biurowej, domowej i zdalnej, dzięki któremu pracownicy są bardziej zadowoleni, zmotywowani i wydajni. W niektórych przypadkach tryb ten ma także pozytywny wpływ na ich życie osobiste. Odpowiednie zasady pracy hybrydowej satysfakcjonują wszystkich: pracownicy cieszą się lepszą równowagą między życiem zawodowym a prywatnym, natomiast pracodawcy czerpią korzyści z większej lojalności i elastyczności swoich pracowników.

Pracuj w trybie hybrydowym

Dzięki równowadze i elastycznej pracy zdalnej, pracownicy mogą dzielić swój czas między domem i biurem, w oparciu o zasady pracy hybrydowej. Ten tryb pracy wdraża się już od jakiegoś czasu, ale jego popularność nieoczekiwanie wzrosła w związku z pandemią COVID-19. Nagle pracownicy na całym świecie mogli pojawiać się w biurach tylko okazjonalnie, jeśli w ogóle… Praca hybrydowa z domu stała się normą.

Bez względu na to, gdzie znajdują się pracownicy i z jakich urządzeń korzystają, dzięki naszym rozwiązaniom codzienne spotkania, prezentacje, współpraca i inne formy komunikacji mogą przebiegać sprawnie i bez wysiłku. Wiele osób odkryło, że poza biurem, w którym ciągle coś ich rozprasza, mogą pracować jeszcze wydajniej. Ostatecznie chodzi o znalezienie równowagi, aby stworzyć własny sposób „pracy przyszłości” z wykorzystaniem możliwości, jakie oferuje  praca hybrydowa.

MS Teams meeting on WCD with colleagues-Audio Visual-Product

Pracuj z dowolnego miejsca bez ograniczeń

Dbaj o produktywność

Hybrid meeting in office on Teams-Audiovisual-Product

W biurze

  

Woman attending an online meeting from home

W domu

   

Man in cafe on Dynabook laptop-Lifestyle

Zdalnie

  

Elastyczność i swoboda

Rozwiązania  pracy hybrydowej oferowane przez firmę Sharp zapewniają elastyczność i swobodę. Możesz pracować mądrzej, bezpieczniej i wydajniej. Miej pewność, że Twoi pracownicy współpracują niezależnie od tego, gdzie się znajdują i bez nieprzewidzianych dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym przestojem pracy podczas pracy zdalnej. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoi pracownicy będą mieli większe poczucie autonomii, wykonując swoje obowiązki z entuzjazmem i motywacją.

Rozwiązania w zakresie pracy hybrydowej

Oferujemy różnorodne rozwiązania, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości pracy hybrydowej, takie jak nowoczesne monitory, laptopy biznesowe, sprzęt do wideokonferencji i dodatkowe oprogramowanie, które znacznie ułatwia codzienną, zdalną pracę.

Poznaj sprzęt audiowizualny firmy Sharp, laptopy dynabook oraz oprogramowanie i akcesoria audiowizualne, które pomogą Tobie i Twoim współpracownikom zachować wydajność i komunikację niezależnie od miejsca pracy .

Hybrid meeting in office on Teams and in office-Audiovisual-Product