A man using a Dynabook laptop
A man using a Dynabook laptop

Systemy IT i komputery

Dowiedz się, jak wybrać idealny laptop biznesowy do biura lub do szkoły. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

Systemy IT i komputery dla każdego w biznesie i edukacji

Dobrzy ludzie tworzą dobre firmy. Ale nie mając do dyspozycji odpowiednich laptopów biznesowych, nigdy nie wykorzystają w pełni swoich możliwości. To samo dotyczy edukacji. Bez technologii na wysokim poziomie, nawet najzdolniejsi uczniowie będą mieli trudność w osiągnięciu wyników, na które naprawdę ich stać. Właśnie dlatego stworzyliśmy lekkie laptopy dla biznesu i edukacji.

Maksymalna wydajność

Łącząc wydajne procesory i błyskawicznie szybką pamięć, laptopy dynabook z łatwością radzą sobie nawet z najcięższymi zadaniami. Niezależnie od tego, czy używasz laptopa do edukacji, czy korzystasz z wielu aplikacji w tym samym czasie, wybierz produkt do pracy wielozadaniowej, posiadający procesor wielordzeniowy i co najmniej 8 GB pamięci – w przeciwnym razie aplikacje mogą działać bardzo powoli.

woman working at computer

Bateria na cały dzień pracy

Wiemy, jak to jest pracować w ciągłym ruchu – zasilanie do laptopa nie zawsze jest w zasięgu ręki. Dlatego potrzebujesz solidnej baterii: takiej, dzięki której Twój laptop może pracować przez cały dzień, a nawet dłużej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nasz najlepszy laptop biznesowy, czy wybierzesz model podstawowy, bateria wystarcza na cały dzień pracy, a w przypadku niektórych modeli nawet na 16 godzin.

man working on phone

Więcej kreatywności

Kreatywność przesądza o Twojej przewadze nad konkurencją, zarówno w biznesie, jak i w edukacji. Nasza oferta laptopów z ekranem dotykowym pomoże Ci w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Wystarczy odwrócić o 360 stopni wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, aby pisać rysikiem na ekranie dotykowym.

person typing at computer

Niezawodna łączność

Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w szkole, czy pracujesz w domu, bezproblemowe podłączenie laptopa do urządzeń zewnętrznych ma kluczowe znaczenie. Nasze laptopy do szkoły i edukacji, podobnie jak laptopy biznesowe są niezawodne jeśli chodzi o bezproblemowe i szybkie podłączenie. Dodatkowo port USB-C umożliwia udostępnianie ekranu laptopa, przesyłanie danych, podłączenie do sieci LAN i korzystanie z wielu innych funkcjonalności.

computer with accessories

Mobilność to priorytet

Mobilność wyróżnia laptopy dynabook na rynku. Są lekkie i smukłe, dlatego idealnie nadają się do pracy w ciągłym ruchu. Zadbaliśmy o ich wyjątkową wytrzymałość. Wzmocnione zawiasy, dodatkowe testy i zabezpieczenia, klawiatura odporna na zalanie — nasze lekkie laptopy stworzyliśmy z myślą o ich trwałości.

person putting computer in bag

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Laptopy dla małych firm. Laptopy dla dużych firm. Laptopy edukacyjne. Wszystkie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa! Wiemy, że bezpieczeństwo Twoich danych jest najważniejsze, dlatego opcje szyfrowania na profesjonalnym poziomie i logowania biometrycznego są dostępne w naszych laptopach biznesowych i laptopach edukacyjnych. 

man working at computer