laptop

Poznaj naszą linię laptopów

Poznaj naszą linię profesjonalnych, wydajnych i przenośnych laptopów biznesowych dynabook.

Skontaktuj się teraz

Laptopy dla każdego pracownika

Potrzebujesz laptopa, który będzie Twoim sprzymierzeńcem, nie wrogiem. Takiego, który Cię nie zawiedzie, rozładowując się w najmniej odpowiednim momencie. Takiego, który zniesie bardzo duże obciążenie systemu i Twoich aplikacji. Takiego, który naprawdę jest przenośny i dodatkowo wspaniale się prezentuje.

Nasze laptopy biznesowe dynabook mają wszystko, czego potrzebujesz. Laptopy dla małych firm są przenośne i wydajne. Laptopy dla placówek edukacyjnych są lekkie i idealnie sprawdzą się jako narzędzie zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i studentów. Dzięki odpowiednim wzmocnieniom są również wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Najlepszy w ofercie Dynabook

Dynabook Portégé

Dzięki ogromnej mocy obliczeniowej, niezwykłej wydajności, dużej szybkości i doskonałej jakości obrazu, nie przerośnie ich żadne zadanie.

Ponadto możesz liczyć na długą pracę na baterii, nawet przez cały dzień. Baterie mogą wystarczyć nawet na szesnaście godzin pracy. A kiedy się wyczerpią, w mgnieniu oka naładujesz swoje lekkie laptopy.

man working at computer

Wszechstronna wydajność w biznesie

Dynabook Tecra

W naszej linii Tecra znajdziesz smukłe, wytrzymałe i niezwykle wydajne laptopy. Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Laptopy Dynabook Tecra z jasnym, matowym ekranem, opcjonalnym modemem LTE i baterią na cały dzień pracy, zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Są idealne dla studentów, którzy mają duże wymagania w stosunku do swoich notebooków.

Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zwróć uwagę na dodatkowe funkcje zabezpieczeń biometrycznych i szereg innych metod uwierzytelniania, takich jak funkcja rozpoznawania twarzy.

Dzięki niesamowicie szybkiemu procesorowi Twój zaawansowany laptop biznesowy poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Nie zapomnieliśmy o estetyce: niektóre modele mają rewelacyjną, obudowę ze stopu magnezu, która jest bardzo lekka i o estetycznym wyglądzie.

man working at computer

Ekonomiczny laptop o dużej wydajności

Dynabook Satellite Pro

Tworząc serię Satellite Pro położyliśmy nacisk na wydajność. Komputery te są wyposażone w funkcje porównywalne z tymi oferowanymi przez najlepsze laptopy biznesowe. A przy tym nie są bardzo kosztowne.

Nasze laptopy wyróżniają się pod względem bezpieczeństwa i wydajności, a ponadto doskonale radzą sobie z dużymi obciążeniami. Są lekkie, mobilne i niezawodne. Mają wytrzymałą baterię i imponujący wygląd. 

woman working at computer

Aby twoje dane były dobrze zabezpieczone

Niezawodna ochrona

Laptopy do szkoły, laptopy biznesowe – niezależnie od zastosowania, bezpieczeństwo to podstawa. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne dzięki szyfrowaniu i technologii biometrycznej.

people working at computer