A man using a laptop
A man using a laptop

Więcej informacji o laptopach biznesowych

Niezrównana wydajność laptopów Dynabook

Co wziąć pod uwagę przy wyborze laptopa biznesowego?

Potrzebujesz laptopa dla każdego pracownika, a, Twoi pracownicy – przenośnego komputera o dużej mocy i wydajności. Urządzenia do codziennej pracy, które nigdy nie zawodzi. Nasz przewodnik wyjaśnia, co należy wziąć pod uwagę przy wyborze laptopa biznesowego i czego można oczekiwać od laptopów linii Portégé, Tecra oraz Satellite Pro. 

Rozmiar i mobilność
Mniejsze laptopy są wygodniejsze w podróży, ale zmniejszenie rozmiarów często odbywa się kosztem mocy urządzenia. Najlepsze laptopy biznesowe łączą w sobie szybkość, wielozadaniowość i długą żywotność baterii, na której można polegać przez cały dzień pracy.

Niska waga
Noszenie ciężkiego laptopa przez cały dzień – nawet w biurze – może być uciążliwe. Wybierz laptopa, który można z łatwością przenosić i pracować w dowolnym miejscu.

Wydajność
Nikt nie chce powolnego laptopa. Potrzebujesz wydajnych procesorów i dużej ilości pamięci, aby korzystać podczas pracy z aplikacji wymagających dużej mocy obliczeniowej..

Żywotność baterii
Dzień pracy często trwa dłużej niż 8 godzin. Dostępne są teraz małe, przenośne laptopy z baterią wystarczającą na co najmniej 10 godzin pracy.

Linie biznesowe laptopów

Różne stanowiska w firmie wymagają różnych narzędzi do pracy, dlatego oferujemy dla biznesu laptopy Dynabook w trzech kategoriach; Business Ultimate, Business Advanced i Business Essential.

man working on computer

Dynabook Portégé

Ultra lekki, ultra smukły, ultra wydajny.Jeśli chodzi o laptopy biznesowe, linia Portégé to najlepsze notebooki w swojej klasie. Dzięki niesamowitej mocy obliczeniowej, błyskawicznej szybkości i niezrównanej jakości obrazu, żadne zadanie nie będzie zbyt trudne do wykonania. To jest lekki laptop o ogromnej wydajności.

Potrzebujesz więcej kreatywności? Nie ma problemu. Po prostu obróć ekran dotykowy i przejdź w tryb tabletu, pisząc rysikiem tak naturalnie jak na kartce papieru.

W kwestii łączności laptopy Portégé nigdy nie idą na kompromis. Port USB-C umożliwia podłączanie urządzeń peryferyjnych, zasilanie i przesyłanie danych z niezrównaną prędkością. Możesz korzystać z tego wszystkiego, a po całym dniu pracy mieć jeszcze zapas energii — baterie mogą wystarczyć nawet na szesnaście godzin pracy. A kiedy się wyczerpią, naładujesz je w mgnieniu oka.

woman working on computer

Dynabook Tecra

W przypadku małych i średnich firm zachowanie równowagi pomiędzy jakością, wydajnością i ceną ma kluczowe znaczenie. Z myślą o tym stworzyliśmy linię Tecra. Nasze małe laptopy biznesowe są smukłe, trwałe i niezwykle wydajne: mają wszystko, czego potrzebuje pracownik podczas pracy zdalnej.

Przez cały dzień piszesz maile? Jasny, matowy ekran pozwoli Ci się skupić na pracy, nie męcząc oczu i nie rozpraszając Twojej uwagi. Nie ma sieci Wi-Fi ? Dzięki opcjonalnej łączności za pośrednictwem modelu LTE nawet w podróży masz zapewniony nieprzerwany kontakt ze światem. Nie musisz się już martwić brakiem dostępu do zasilania laptopa z sieci: możesz pracować na baterii przez cały dzień.
Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych, dodaliśmy funkcje kontroli biometrycznej i szereg innych metod uwierzytelniania podczas logowania.

woman working on computer

Business Essential

Tworząc linię laptopów Satellite Pro postawiliśmy na wydajność.  To solidny i niedrogi notebook do codziennej pracy. Nasze laptopy do szkoły i edukacji są wyposażone w najwyższej klasy zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo danych, a wydajne procesory ułatwiają wykonywanie wysokoobliczeniowych zadań. Nowoczesny wygląd, wytrzymała obudowa zabezpieczona powłoką antybakteryjną, szybka komunikacja i atrakcyjna cena dodatkowo podnoszą atrakcyjność laptopów Satellite Pro.