Laptopy dla małych firm

Laptopy zaprojektowane dla małych, przedsiębiorczych firm. Odkryj nasze małe laptopy biznesowe już dziś, aby zapewnić sobie wysoką wydajność w doskonałej cenie. Daj swoim pracownikom narzędzia, których potrzebują, aby odnieść sukces. Małe firmy potrzebują laptopów, które spełnią wysokie wymagania ambitnych przedsiębiorców. Właśnie dlatego laptopy dla małych firm powinny łączyć w sobie moc, wydajność i cenę, aby każdy pracownik miał dostęp do najlepszych laptopów biznesowych.

Wybierz odpowiednie laptopy dla swojej firmy

Wybierając laptopy dla małej firmy, warto pomyśleć o ich rozmiarze i przede wszystkim o niskiej wadze. To ważne w przypadku częstych spotkań z klientami i pracy zdalnej.

man working at computer

Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopów dla małych firm?

Mobilność i komunikacja bezprzewodowa podczas pracy zdalnej 

Mniejsze laptopy są wygodniejsze, kiedy się przemieszczasz, ale zmniejszenie ich rozmiarów często odbywa się kosztem ich mocy. Najlepsze laptopy biznesowe łączą w sobie szybkość i możliwość działania wielozadaniowego podczas całodniowej pracy na baterii. W podróży i na spotkaniach, kiedy nie ma dostępnej sieci Wi-Fi, przydatna jest opcjonalna łączność LTE.

computer and accessories

Rozmiar wyświetlacza

Laptopy posiadają ekrany o różnej przekątnej: od małych i lekkich 13,3-calowych po większe 14 calowe i największe o przekątnej 15,6-cala. Rozmiar ekranu może mieć ogromne znaczenie podczas przenoszenia laptopa. Ekrany o wysokiej rozdzielczości mogą przekazać wiele szczegółów! Jeśli chodzi o jakość obrazu, wybierz jasny i matowy ekran, który nie męczy Twojego wzroku.

Bardzo niska waga

Noszenie ciężkiego laptopa przez cały dzień, nawet w biurze, może być uciążliwe. Wybierz laptopa, który Twoi pracownicy mogą łatwo przenosić, by móc pracować w dowolnym miejscu. Ultra cienkie i lekkie laptopy są bardzo smukłe i wygodne, chociaż nie są dedykowane do takich zadań jak projektowanie graficzne czy edycja wideo.

person putting laptop in bag

Uruchamianie aplikacji i oprogramowania dla firm

Aby móc korzystać z nowoczesnych aplikacji, potrzebujesz laptopa z odpowiednio wydajnym procesorem i odpowiednią pamięcią.

person working at computer

Żywotność baterii

Dzięki wysokowydajnej baterii Twoi pracownicy mogą pracować w każdym miejscu, bez obawy o jej szybkie wyczerpanie. Laptopy dla małych firm wyposażono w baterie umożliwiające ponad 10 godzin ciągłej pracy.

person working at computer

Podłączenie laptopa do monitorów, sieci LAN, myszy, dodatkowych portów i sieci LAN za pomocą jednego kabla USB-C.

Aby móc podłączyć urządzenia peryferyjne, zasilić urządzenie i przesyłać dane za pośrednictwem jednego portu i kabla, wybierz laptopy z portem USB-C. Weź także pod uwagę standardowe porty USB-A i HDMI, za pomocą których podłączysz dodatkowe akcesoria i zewnętrzne monitory.

computer and docking station

Ekran dotykowy

Laptopy z ekranem dotykowym umożliwiają użytkownikom bardziej intuicyjny sposób interakcji i wysoki poziom wydajności. Możesz wybrać urządzenie spośród lekkich laptopów z ekranem dotykowym, laptopów typu 2w1 z ekranem dotykowym, które można przekształcić w tablet obsługiwany bezdotykowo przekręcając ich ekran o 360 stopni.

person typing on computer

Koszt

Budowanie małej firmy może być stresujące i wiąże się z wysokimi nakładami finansowymi. Dobre laptopy nie muszą kosztować fortuny, ale postaw na wysokiej jakości urządzenia dobrej marki.  

man working at computer

Bezpieczeństwo

Chroń dane swojej firmy za pomocą zabezpieczeń biometrycznych, takich jak czytnik linii papilarnych i technologia rozpoznawania twarzy. Pamiętaj, że nie wszystkie laptopy posiadają te funkcje. Dlatego wybierz do firmy laptopy, które posiadają wysoki poziom zabezpieczeń. 

man working at computer