Laptopy do szkoły i edukacji

Jak zmaksymalizować potencjał młodych umysłów? Prezentujemy laptopy do szkół i edukacji. Studenci potrzebują niezawodnych laptopów, które wytrzymają niejeden upadek. Poznaj naszą linię niedrogich i wydajnych laptopów do szkoły. Ograniczony budżet nie powinien oznaczać ograniczonego dostępu do najlepszych technologii. Taką filozofią kierowaliśmy się, projektując nasze niedrogie laptopy dynabook dla szkół.

Wysoka wydajność, niska cena

Uczniowie i nauczyciele często muszą liczyć się z kosztami, a zarazem potrzebują niezawodnych urządzeń. Dzięki imponującej mocy obliczeniowej umożliwiającej jednoczesne uruchomienie wielu wymagających aplikacji, nasze lekkie laptopy przeznaczone dla studentów są zawsze w pełnej gotowości.

Studenci potrzebują również bardzo wydajnych laptopów. Intensywne wyszukiwanie informacji i praca przy wielu otwartych stronach www nie stanowią problemu dla wielordzeniowych procesorów zastosowanych w laptopach dynabook. Używamy tylko procesorów wielordzeniowych, co umożliwia jednoczesną realizację wielu zadań.
 

child working at computer

Odporność na uszkodzenia

Spójrzmy prawdzie w oczy, wypadki się zdarzają. Biorąc pod uwagę intensywność i burzliwość studenckiego życia, wytrzymałość komputera jest niezwykle istotna. Dlatego nasze laptopy dla szkół wyższych są kompleksowo testowane pod kątem wytrzymałości, zaczynając od wzmocnienia umocowania baterii. Posiadają wzmocnione zawiasy oraz obudowę, opcjonalnie również klawiaturę odporną na zalanie. Laptopy dynabook wytrzymają prawie wszystko.

Laptop and text

Mobilność

Gdziekolwiek toczy się życie studenckie – w bibliotece, sali wykładowej, w autobusie czy na kanapie – uczniowie potrzebują komputera, który może towarzyszyć im na każdym kroku. Nasze lekkie laptopy do nauki ważą niewiele ponad kilogram i są zawsze gotowe do pracy. Są na tyle małe, że zmieszczą się w standardowej torbie lub plecaku, a dzięki długiej pracy na baterii można się z nimi przemieszczać z wykładu na wykład bez obawy o ich rozładowanie.

person putting computer in bag

Poważne podejście do bezpieczeństwa

Dane studentów wymagają ochrony. Obecnie jest to jeszcze bardziej istotne, więc do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie. Nasze laptopy dla edukacji są wyposażone w moduły do szyfrowania danych zgodne z Trusted Platform Module (TPM) 2.0 i opcjonalny czytnik linii papilarnych.

man working at computer

Łatwe zarządzanie

Zarządzanie flotą komputerów do edukacji nie musi przyprawiać o ból głowy. Dzięki usłudze Microsoft Intune for Education nasze laptopy dla szkół dają dostęp do całej gamy narzędzi do zarządzania. Administratorzy IT mogą szybko i łatwo wstępnie skonfigurować laptopy, przeprowadzać ich konserwację i utylizować w razie potrzeby. A to wszystko przy mało rozbudowanej infrastrukturze sieci. 

woman working at computer

Bateria na cały dzień pracy

Dzięki pracy na baterii do dziesięciu godzin, możesz liczyć na swój komputer przez cały dzień: od porannych zajęć lub wykładów po wieczorny seans filmowy. Laptopy dynabook to wszechstronne, niezawodne urządzenia dla studentów.

woman at computer