Bardzo lekkie laptopy

Pracuj w dowolnym miejscu korzystając z niezwykle lekkich laptopów linii Portégé, które zapewniają wysoką wydajność podczas mobilnej pracy.

Znajdź swój idealny laptop biznesowy już dziś. Obecnie laptopy biznesowe to najlepsze mobilne komputery pod względem wydajności. Kiedyś trzeba było dokonywać wyboru: wysoka wydajność czy mobilność ? Wybór lekkiego laptopa oznaczał mniejszą wydajność. Teraz to już przeszłość. Dzisiejsze laptopy posiadają wystarczającą moc do obsługi codziennych zadań w pracy i bardzo niską wagę potrzebną podczas pracy mobilnej.

Najlepszy laptop biznesowy do pracy mobilnej

Nasze laptopy dynabook zostały zaprojektowane z myślą o mobilności. Gwarantują wydajność niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz. Od porannych spotkań po pracę zdalną: lekkie laptopy zapewnią Ci to wszystko przez cały dzień pracy.

man on phone

Wyjątkowa wydajność

Nasze laptopy dynabook są jednymi z najlepszych laptopów biznesowych. Łącząc zaawansowane technologie z niską wagą, nasze laptopy biznesowe zapewniają wysoką wydajność podczas pracy. Mniejsza waga nie oznacza mniejszej wydajności. Sharp oferuje linię bardzo lekkich, ultra wytrzymałych laptopów dynabook które pod względem wydajności nie ustępują większym komputerom.

man working at computer

Laptopy Portégé X

Jeśli chcesz zapewnić swojemu zespołowi i firmie dostęp do najlepszych technologii, to seria laptopów Portégé X jest dla Ciebie. Obejmuje ona linię wysokowydajnych laptopów biznesowych: od najlżejszego na świecie, laptopa typu 2w1 o przekątnej ekranu 13,3 cala, po najlepszy laptop biznesowy do zaawansowanych zadań.

Mała waga, duży wybór

Oferowane bardzo lekkie laptopy łączą w sobie eleganckie wzornictwo, bezpieczeństwo i wszechstronność użytkowania. Nasze laptopy dynabook dostępne są w różnych konfiguracjach, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania. Dzięki naszym lekkim laptopom nie musisz rezygnować ani z mobilności, ani z wydajności. Wybieraj z naszej szerokiej oferty, od małych laptopów biznesowych typu 2w1 po laptopy wyposażone w ekrany o przekątnej 15,6-cala i szybkie porty USB-C.

person typing at computer