A woman working on a laptop
A woman working on a laptop

Usługa PCaaS

Przygotuj swoje usługi IT na przyszłość dzięki nagradzanym laptopom dostępnym w leasingu firmy Sharp

Wynajem laptopów biznesowych wysokiej jakości

Zapewnij swoim pracownikom narzędzia, których potrzebują, teraz i w przyszłości, dzięki opcji „komputer jako usługa” firmy Sharp (PCaaS). Oferujemy najlepsze biznesowe laptopy sprzedawane w leasingu za pośrednictwem uproszczonej, przystępnej cenowo usługi, dzięki czemu możesz skupić się na strategicznych dla Twojej firmy priorytetach, jednocześnie zapewniając wydajność i bezpieczeństwo pracownikom podczas ich pracy.

Zoptymalizowane IT w atrakcyjnej cenie

Przestarzały laptop może drastycznie obniżyć wydajność pracy Twoich pracowników. Dzięki naszej usłudze sprzedaży laptopów w leasingu, możemy zapewnić Twoim pracownikom dostęp do najnowszych technologii: wszystko w stałej, przystępnej cenowo miesięcznej racie.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Każda firma jest wyjątkowa, dlatego pomożemy Ci wybrać idealny pakiet do Twoich potrzeb. Dzięki szerokiej gamie urządzeń, oferowanego oprogramowania i opcjonalnego wyposażenia oraz finansowania laptopów możesz stworzyć program, który zwiększy rentowność i wydajność pracowników.

person working at computer

Łatwe zarządzanie

Zarządzanie flotą laptopów pochłania mnóstwo czasu i zasobów Twojego działu IT, dlatego całą ciężką pracę wykonujemy za Ciebie. Nasze urządzenia są wstępnie skonfigurowane z najnowszym oprogramowaniem Dynabook, a także z dowolnym dodatkowym oprogramowaniem wybranym przez użytkownika (opcja dodatkowo płatna)*. Możemy zarządzać całym cyklem życia laptopa, od samego początku do końca jego eksploatacji.

Od samego początku nasz zespół ekspertów jest w pełnej gotowości, aby wspierać Cię podczas wdrażania i konfigurowania laptopów. Nasz system aktywnego monitorowania wydajności automatycznie sprawdza każdy laptop przez cały jego cykl życia, dzięki czemu Twój zespół IT może skoncentrować się na bardziej krytycznych zadaniach biznesowych.

Ponadto, w razie problemów, nasze narzędzia do przewidywania usterek zidentyfikują każdy problem, zanim spowoduje on kosztowny przestój. A kiedy ostatecznie nadejdzie czas na zmianę sprzętu, zutylizujemy Twoje urządzenia w przyjazny dla środowiska i bezpieczny sposób, dostarczając najnowszą technologię prosto do Twojego biura.

* Preinstalowane opcjonalne oprogramowanie nie jest dostępne we wszystkich krajach. Obowiązuje minimalne zamówienie 50 laptopów.

 

two people looking at something

Bezpieczne z założenia

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo pracy w Twojej firmie. Nasze laptopy są skonstruowane tak, aby Twoje dane i prowadzony biznes były jak najbardziej zabezpieczone.

Nasze rozwiązanie „Managed Critical Security” zapewnia całodobową ochronę przed cyberatakami, złośliwym oprogramowaniem, wirusami i innymi zagrożeniami. Dzięki automatycznym aktualizacjom i wiodącemu w branży oprogramowaniu antywirusowemu możesz mieć pewność, że Twoje komputery są najlepiej zabezpieczone.

man working at computer