People in a meeting
People in a meeting

Usługi w zakresie laptopów biznesowych

Zapewnij wydajność swojej technologii na najwyższym poziomie dzięki dodatkowemu wsparciu w przypadku awarii. Jeśli chodzi o usługi w zakresie laptopów biznesowych, zdaj się na firmę Sharp.

Zapewnienie ciągłości biznesowej

Laptopy biznesowe to potężne narzędzia, które mają kluczowe znaczenie dla sukcesu w Twojej firmie. Jeśli Twój laptop wymaga naprawy, przestój z tym związany może poważnie wpłynąć na Twoją wydajność.

Usługi w zakresie laptopów biznesowych firmy Sharp mają na celu zapewnienie ciągłości biznesowej w przypadku awarii laptopa. Niezależnie od tego, czy w Twoim biurze korzysta się z laptopów biznesowych z dużym ekranem, czy też z lekkich laptopów, które mogą towarzyszyć Ci gdziekolwiek się udajesz, problemy techniczne mogą wszystko zatrzymać.

Twój zespół wsparcia IT w zakresie laptopów

Nasze laptopy biznesowe marki Dynabook stworzono z myślą o trwałej, niezawodnej wydajności, ale problemy zdarzają się od czasu do czasu nawet z najlepszymi laptopami biznesowymi. Oferujemy Ci niezawodne wsparcie w zakresie obsługi laptopów – w końcu nikt nie zna urządzeń Dynabook tak jak my.

Nasze usługi w zakresie laptopów biznesowych zapewniają Ci spokój ducha, oferując rozszerzone gwarancje, usługi naprawy na miejscu, usługi wymiany sprzętu, pełne wsparcie IT oraz usługi konfiguracji laptopów.

man working at computer

Rozszerzone gwarancje

Najlepsze laptopy biznesowe zasługują na najlepszą ochronę. Gwarancję na laptopy biznesowe  Dynabook można przedłużyć nawet o cztery lata. W mało prawdopodobnym przypadku awarii laptopa nie panikuj: sprzęt, robocizna, a potencjalnie także odbiór i zwrot w ramach naprawy laptopa są objęte gwarancją.

man and woman at computer

Naprawa na miejscu

Technologia zawiodła? Zamiast wyszukiwać „naprawa laptopa w pobliżu”, możesz mieć pewność, że firma Sharp wyśle do Ciebie fachowca, który zajmie się naprawą laptopa na miejscu, zapewniając minimalny czas przestoju i minimalne straty wydajności.

two men shaking hands

Wsparcie IT

Portal wsparcia biznesowego Dynabook to Twój własny internetowy helpdesk IT, umożliwiający śledzenie wszystkich Twoich urządzeń, niezależnie od tego, czy jest to flota lekkich laptopów czy urządzeń mobilnych.

woman receiving courier delivery

Wygodne konfiguracje

Nie każdy jest ekspertem w dziedzinie IT. Zwłaszcza w przypadku małych firm próby konfiguracji systemów mogą okazać się niezwykle czasochłonne.

Dzięki naszym usługom IT w zakresie konfiguracji komputerów, Twoje latopy biznesowe będą gotowe do pracy i bardziej zabezpieczone.Zapewniają im to dodatkowe ustawienia BIOS i inne usługi serwisowe.

Zdaj się na pomoc techniczną i nasze usługi w zakresie laptopów biznesowych. Zapoznaj się z naszą linią laptopów tutaj.

man working at computer

Kompleksowe wsparcie dla komputerów PC (CPCS - Complete PC Support)

CPCS to usługa pomocy technicznej firmy Sharp, zapewniająca profesjonalne zdalne wsparcie techniczne dla wielu krajów w ich lokalnym języku.

Wszystkie telefoniczne zgłoszenia serwisowe trafiają do Europejskiego Dział Pomocy Technicznej firmy Sharp (ETSC – European Technology Support Center). Zdecydowana większość tych zgłoszeń jest rozwiązywana w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.

Wspieramy również oprogramowanie chmurowe do instalacji Microsoft 365, migracji czy tworzenia kopii zapasowych wraz z zarządzaniem zabezpieczeniami krytycznymi, ochroną przed zagrożeniami typu Zero Day, ochroną antywirusową i instalowaniem poprawek. Jeśli potrzebujesz dodatkowych usług IT wraz z laptopami dynabook w formie miesięcznej raty najmu, możemy zaoferować usługę PC as a Service (PCaaS).

man with headset