Woman reading on a tablet

Centrum informacji Insights Hub

Ekscytujące nowe odkrycia, wnikliwe raporty rynkowe, biuletyny, artykuły blogowe i case studies pozwolą Wam poznać nasze produkty oraz dokonania.

Aktualności i wydarzenia
Informacje prasowe
Wydarzenia

Centrum informacji Insights Hub

Dowiedz się, w jaki sposób firma Sharp umożliwia swoim klientom w całej Europie zwiększenie wydajności i dostosowanie się do przyszłych potrzeb dzięki szerokiej gamie produktów i usług z obszaru technologii biznesowych.

Mamy wszystko: od przeglądów technologii po akty prawne i ekscytujące, nowe odkrycia. Nasze dokładne raporty naukowe i biuletyny informacyjne zabiorą Cię w podróż po naszych produktach, samej organizacji i całej branży.

Znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć o produktach Sharp i naszej działalności. Wszystkie treści poparte są twardymi danymi, a ich autorami są czołowi analitycy technologii biznesowych.
 

Artykuły blogowe

Informacje i porady od zespołu ekspertów firmy Sharp, badających nowe produkty i usługi technologiczne, które będą kształtować miejsca pracy przyszłości.

Someone typing on a laptop

Biuletyny informacyjne i raporty badawcze

Zapoznaj się z naszymi biuletynami i dogłębnymi analizami dotyczącymi naszych produktów biznesowych i usług.

Skorzystaj z naszych raportów prezentujących wartościowe badania rynku oraz porady od wiodących europejskich firm i ekspertów technologicznych.

A man working

Case studies

Nasze case studies pokazują, jak oferujemy nasze unikatowe, innowacyjne i nagradzane produkty z tak zróżnicowanych branż jak systemy drukujące, rozwiązania audiowizualne, fotowoltaika, usługi IT oraz Managed Services.

Warto dowiedzieć się jak nasze profesjonalne a zarazem spersonalizowane podejście pozwoliło wielu klientom z różnych branż znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania odpowiadające ich potrzebom.

Woman working at home office with laptop and printed documents