a video conference
a video conference

Wideokonferencje

Połącz się zdalnie i pracuj bardziej wydajnie ze swoim zespołem i klientami z dowolnego miejsca, korzystając z rozwiązań do wideokonferencji oferowanych przez firmę Sharp. Oferowane przez Sharp rozwiązanie do wideokonferencji wraz z oprogramowaniem do wid

Spotkania online ze współpracownikami i klientami

Z technologii wideokonferencji korzystamy już od pewnego czasu. Zrewolucjonizowały one sposób komunikacji i interaktywną współpracę zarówno poszczególnych osób i zespołów w przedsiębiorstwie, jak i całych międzynarodowych przedsiębiorstw. Umożliwiają prowadzenie spotkań „twarzą w twarz”, w których uczestnicy z różnych krajów i kontynentów komunikują się ze sobą tak łatwo, jakby siedzieli obok siebie w tym samym pomieszczeniu.

Chociaż aplikacje do wideotelefonii i wideokonferencji niewątpliwie otwierają pracownikom drzwi do swobodnej komunikacji z dowolnego miejsca, jakość i wyniki takiej współpracy w dużej mierze zależą od posiadanego sprzętu do wideokonferencji.

Słaba łączność i niska rozdzielczość obrazu mogą sprawić, że spotkanie będzie rozczarowujące, a nawet działać demotywująco na uczestników. Dlatego tak ważne jest, by dokonać mądrej inwestycji, wybierając platformę, która ułatwi profesjonalną komunikację w firmie i poza nią. 

Pracujcie razem – wydajnie i z dowolnego miejsca

Sharp oferuje innowacyjne, interaktywne rozwiązania do telekomunikacji, wideokonferencji i wideotelefonii, które umożliwiają pracownikom łączenie się, komunikację i wydajną współpracę niezależnie od lokalizacji i strefy czasowej.

Nasze elastyczne, wygodne rozwiązania obejmują urządzenia, aplikacje, sprzęt AV, wyświetlacze i najlepsze na rynku platformy, które ułatwiają pracę hybrydową bez względu na odległość pomiędzy uczestnikami.
Twoja firma oszczędza dzięki temu czas i pieniądze, eliminując niepotrzebne podróże służbowe.

Rozwiązania do wideokonferencji firmy Sharp usprawniają funkcjonowanie Twojej firmy: od rutynowych aktualizacji, przez spotkania zespołów i negocjacje, aż po szkolenia, warsztaty i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na pracowników.

Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT - usług IT, oprogramowanie i rozwiązania Unified Communications, aby zapewnić wydajność i bezpieczeństwo w pracy każdego dnia.

Nadal się zastanawiasz ? Spraw, aby pracownicy w Twojej firmie mogli zawsze i wszędzie być ze sobą w kontakcie.

A team meeting using a Windows Collaboration Display