MS Teams meeting
MS Teams meeting

Systemy audiowizualne

Komunikacja i współpraca w erze cyfrowej stają się coraz bardziej zależne od inteligentnych rozwiązań audiowizualnych: od monitorów do Digital Signage po sprzęt do wideokonferencji.

Czym jest sprzęt audiowizualny ?

Każdy sprzęt lub system, który obejmuje zarówno elementy dźwiękowe, jak i wizualne, uznaje się za urządzenie audiowizualne. Sprzęt audiowizualny lub sprzęt AV można obecnie spotkać niemal wszędzie. Odgrywa kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu domów, szkół i szpitali, małych przedsiębiorstw, centrów handlowych i działających na skalę globalną firm. Sprzęt audiowizualny, w połączeniu z oprogramowaniem i akcesoriami, uzupełni każde rozwiązanie audiowizualne i zmaksymalizuje jego wydajność.

Profesjonalna interaktywność Audio Video

Świat stał się znacznie mniejszy dzięki stale rozwijającej się technologii, a sprzęt AV (audiowizualny) odgrywa kluczową rolę w łączeniu ludzi, nie tylko w biznesie. 

Dawno minęły czasy, kiedy grupa osób zbierała się wokół jednego telefonu konferencyjnego, walcząc z hałasem w tle. Jego miejsce zajęły inteligentne, audiowizualne rozwiązania do wideokonferencji, umożliwiające ludziom z różnych działów, biur, krajów, a nawet kontynentów dynamiczne spotkania i dyskusje. Dzięki możliwości obsługi połączeń z ponad 50 różnych lokalizacji, firmy, szkoły i pracownicy służby zdrowia mogą ze sobą łatwo i efektywnie współpracować.

Interaktywne ekrany dotykowe to nowoczesne podejście do prezentacji i planowania budżetu w firmie — niezależnie od tego, czy omawiasz kolejny rok podatkowy czy wyniki swoich badań, Twoja prezentacja będzie wyglądała lepiej niż kiedykolwiek.

Five people in meeting room with windows collaboration display from Sharp

Ożywianie komunikacji…

Nie każde urządzenie audiowizualne jest interaktywne. Nieinteraktywny sprzęt audiowizualny sprawdza się w recepcjach i poczekalniach, na dworcach kolejowych i lotniskach, centrach handlowych, studiach projektowych,  szkołach, biurach, salach konferencyjnych i miejscach wypoczynku. 

W tych i innych miejscach korzysta się z szerokiej gamy wysokiej jakości sprzętu  audiowizualnego – w tym profesjonalnych monitorów, urządzeń do Digital Signage i ścian wideo. Można na nich wyświetlać wszystko: od kampanii marketingowych po plan rozmieszczenia sklepów czy mapy ze wskazówkami dojścia do wybranych lokalizacji.

W miarę rozwoju potrzeb technologia audiowizualna stanie się bardziej inteligentna, umożliwiając wiele konfiguracji, pracę w trybie 24/7 i wyświetlanie treści w wysokiej rozdzielczości, a przez to wyraźny i profesjonalny obraz.

Mamy sprzęt audiowizualny spełniający każde potrzeby Klienta i dostosowany do jego budżetu i wymagań. 
Poznaj nasz sprzęt AV oraz oprogramowanie i akcesoria AV, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

Wayfinding in mall-Audio Visual-Lifestyle, Sharp