Three workers at communal desk with a printer in the background
Three workers at communal desk with a printer in the background

Usługi związane z dokumentami i drukowaniem

Zdobądź dostęp do wiedzy i narzędzi, dzięki którym obniżysz koszty drukowania i kopiowania, zwiększysz produktywność, będziesz chronić informacje i bardziej efektywnie zarządzać flotą drukarek i materiałami eksploatacyjnymi.

Co to są usługi zarządzania dokumentami i drukowaniem?

Oferujemy rozwiązania do zarządzania dokumentami, dzięki którym można obniżyć koszty drukowania i kopiowania, zwiększyć produktywność pracowników, chronić cenne informacje oraz efektywniej zarządzać flotą drukarek i materiałami eksploatacyjnymi. Obejmują optymalizację środowiska drukowania, rejestrowanie i udostępnianie informacji zawartych w dokumentach papierowych i cyfrowych oraz pomoc w wyszukiwaniu, uzyskiwaniu dostępu i udostępnianiu informacji tak w biurze jak poza nim.

Czerpiąc z naszego doświadczenia w zarządzaniu dokumentami i drukowaniem, dołożymy wszelkich starań, by zrozumieć Twoje potrzeby biznesowe, a następnie dostarczymy odpowiednie narzędzia i wiedzę w celu efektywnego zarządzania środowiskiem drukowania i cyklem życia dokumentów oraz lepszego wykorzystania drukowania – zarówno teraz i w przyszłości.

Man-and-woman-at-office-desk-looking at paper

Zoptymalizuj środowisko przetwarzania dokumentów i drukowania

Firma Sharp oferuje pełną gamę nagradzanych drukarek i kopiarek z zaawansowanymi funkcjami obiegu dokumentów i zabezpieczeniami drukowania. Umożliwiają kompleksową i niezawodną produkcję dokumentów. Jednak dostęp do odpowiedniego sprzętu to tylko jeden z elementów niezbędnych do pełnej optymalizacji zarządzania dokumentami.