A man
A man

Cyberbezpieczeństwo

Chroń swoje cenne dane, systemy i ludzi przed zagrożeniami w zakresie cyberbezpieczeństwa w jednym miejscu – dzięki rozwiązaniom Sharp Cyberbezpieczeństwo. Stworzymy dla Ciebie gotową strategię dotycząca cyberbezpieczeństwa.

Ochrona przed cyberatakami

Przedsiębiorstwa działają bardziej elastycznie, a pracownicy łączą się zdalnie z lokalizacji na całym świecie i przez całą dobę, w związku z czym skuteczne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa nigdy nie były istotniejsze. Ochrona poufnych informacji na urządzeniach mobilnych Twoich pracowników oraz w systemach i infrastrukturze, które nimi zarządzają, pozostaje najwyższym priorytetem – zwłaszcza, że zagrożenia w zakresie cyberbezpieczeństwa są coraz bardziej nieprzewidywalne. Nawet tymczasowe naruszenie bezpieczeństwa może skutkować kradzieżą danych, karami finansowymi, zakłóceniami działalności i utratą reputacji. To złożone wyzwanie, które wymaga kompleksowego rozwiązania.

Zdaj się na aktywną strategię dotycząca cyberbezpieczeństwa

Firma Sharp może pomóc we wdrożeniu odpowiednich produktów i procesów, które zapewnią Ci ochronę niezależnie od tego, gdzie i jak pracują Twoi ludzie.

Zabezpieczymy Twoje dane, aby zminimalizować ryzyko, że nieuprawnione osoby uzyskają dostęp do poufnych informacji. Aktywnie monitorujemy systemy biznesowe, niezależnie od tego, czy są zarządzane lokalnie, czy w chmurze. Regularnie tworzymy kopie zapasowe cennych informacji, dzięki czemu masz pewność, że w razie ataku masz kopię swoich danych. Dostrzeżemy każdą podejrzaną aktywność i podejmiemy stosowne kroki zanim powstanie problem.

man working at computer

Jedno rozwiązanie w odpowiedzi na różne zagrożenia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Zagrożenia nieustannie się zmieniają, mnożą i ewoluują, a próba ich identyfikacji i usunięcia może być trudna, żmudna i nieskuteczna. Dzięki naszej strategii w zakresie cyberbezpieczeństwa jesteś zawsze o krok do przodu.

Oferowane przez firmę Sharp usługi cyberbezpieczeństwa to kompleksowa strategia ochrony przed licznymi zagrożeniami, w tym wirusami, złośliwym oprogramowaniem, phishingiem, oprogramowaniem ransomware i innymi atakami. Dbamy o wszystko, również  o to, aby ochrona środowiska IT była zawsze aktualna. Nie musisz poświęcać swojego cennego czasu i inwestować w szkolenia swoich pracowników ani zatrudniać specjalistów ds. bezpieczeństwa. Po prostu zostaw to wszystko nam.

Korzystamy z wiodących na rynku technologii, świadcząc kompleksowe usługi IT- oferujące wsparcie IT, Helpdesk IT, rozwiązania IT, doradztwo IT i usługi informatyczne, zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności w Twojej firmie.

people working at computer