Hands typing on a computer
Hands typing on a computer

Firewall jako usługa

Jako wiodący dostawca usług Firewall, Sharp FWaaS chroni krytyczne dla firmy systemy, dane i urządzenia przed złośliwymi atakami. Wszystko za jedną, prostą miesięczną opłatę.

Ochrona przed nieuprawnionym dostępem

Firewall i oprogramowanie Firewall odgrywają kluczową rolę w zapobieganiu dostępowi niepożądanych osób trzecich do sieci w Twojej firmie. Monitorują cały ruch internetowy wchodzący i wychodzący z sieci, aby upewnić się, że jest bezpieczny i zgodny z prawem, jednocześnie sygnalizując jakiekolwiek problemy.

person typing on computer

W pełni zarządzane usługi

Zapora jako usługa zapewnia korzyści płynące z ochrony w ramach infrastruktury IT Twojej organizacji. Zyskujesz pewność, że ruch danych jest monitorowany przez ekspertów, którzy chronią wszystkie Twoje systemy i urządzenia. FWaaS to kompleksowa usługa, która łączy zarządzanie sprzętem i chmurą, dzięki czemu zawsze wiesz, że jesteś objęty ochroną.

Firewall jako usługa oferowana przez firmę Sharp zapewnia Twojej firmie spersonalizowaną, zarządzaną ochronę krytycznych systemów, serwerów i danych. Pracownicy pracujący zdalnie na laptopach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach przenośnych są zabezpieczeni przed atakiem hakerów, złośliwym oprogramowaniem i wirusami.

A woman working on a laptop

Pozostań produktywny i bezpieczny każdego dnia

FWaaS obejmuje skuteczny Firewall jako usługę z zaawansowanymi możliwościami monitorowania i ostrzegania o wszelkich podejrzanych zachowaniach, dzięki czemu możemy niezwłocznie podjąć działania, aby zapewnić Ci ochronę. Zapewniamy Firewall, wdrożenie i bieżące, aktywne monitorowanie i zarządzanie zaporą, dzięki czemu zawsze masz pewność, że jesteś należycie chroniony.

Usługa ta zapobiega włamaniom, zapewnia ochronę antywirusową, wykrywanie zagrożeń i reagowanie na nie, ochronę, kontrolę i blokowanie aplikacji, zapobieganie utracie danych i monitorowanie DNS. Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT, wsparcie IT, pomoc techniczną IT, rozwiązania IT w tym dotyczące komputerów, aby zapewnić Ci wydajność, bezpieczeństwo podczas każdego dnia w pracy.

A man using a laptop