Desktop on WCD-product-Banner
Desktop on WCD-product-Banner

Poznaj systemy audiowizualne Sharp

Zmień sposób komunikacji i współpracy dzięki sprzętowi AV: od sal konferencyjnych i lekcyjnych po stadiony i sklepy.

Skontaktuj się teraz

Wybierz najlepszy sprzęt AV

Od recepcji przez punkty sprzedaży detalicznej po sale lekcyjne i konferencyjne, sprzęt AV  taki jak nasze interaktywne monitory i monitory Digital Signage sprawia, że wyświetlane treści będą bardziej przyciągać wzrok, a Twoje zespoły będą pracować wydajniej i skuteczniej się komunikować. 

Interaktywne monitory

Interaktywne monitory BIG PAD
Przenieś swoje spotkania, lekcje i sesje robocze na wyższy poziom dzięki linii interaktywnych monitorów BIG PAD firmy Sharp. Nasze interaktywne monitory BIG PAD zamieniają sale lekcyjne i konferencyjne w miejsca do interaktywnej współpracy. 


Dzięki wyjątkowo czułym funkcjom dotyku, łatwym w użyciu interfejsom i technologii Pen-on-Paper®, monitory BIG PAD firmy Sharp zapewniają użytkownikom niezrównane wrażenia. Interaktywne ekrany BIG PAD ułatwiają dzielenie się pomysłami i współpracę na odległość, co przekłada się na lepsze rezultaty nauczania i bardziej wydajne spotkania. 

Monitor do współpracy w systemie Windows
Nasze monitory do współpracy w systemie Windows zaprojektowano specjalnie z myślą o nowoczesnym miejscu pracy. Dzięki interaktywnemu monitorowi nowej generacji 4K o przekątnej ekranu 70 cali możesz wykorzystać cały potencjał Microsoft 365 i Microsoft Teams, aby prowadzić bardziej wydajne spotkania, wizualizować pomysły i efektywniej współpracować, nawet jeśli członkowie Twojego zespołu działają zdalnie. 

Team in huddle meeting-Audio Visual-Product

Monitory Digital Signage oraz 8K

Monitory Digital Signage
Rozwiązania Digital Signage podnoszą poziom interakcji z odbiorcami w placówkach handlowych, hotelach i dużych firmach. Twój przekaz widać i słychać. Monitory Digital Signage firmy Sharp  zapewniają doskonałą jasność, wysoką rozdzielczość i elastyczne opcje instalacji, pomagając Ci tworzyć oszałamiające treści, które wyróżniają się na tle innych i przyciągają wzrok. Co więcej, możliwość wyświetlania przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przy niskim zużyciu energii sprawia, że dzięki wysokowydajnym instalacjom AV Twój przekaz dotrze do dużej grupy odbiorców, a koszty utrzymania zostaną zredukowane. 

Niesamowita jasność 8K
Monitory 8K firmy Sharp mają czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż tradycyjne monitory Full HD, dzięki czemu prezentowane na ekranie obrazy są wyraźne, realistyczne i bardziej przyciągną uwagę odbiorców. 

Large digital displays in clothes store-Audio Visual-Product

Większe wrażenia

Moc chmury
Swoją  instalację AV możesz usprawnić dzięki inteligentnym rozwiązaniom w chmurze i szerokim możliwościom połączeń, aby treści nie tylko przyciągały uwagę, ale trafiły do właściwych odbiorców we właściwym czasie.

Sprzęt AV na wyższym poziomie, doświadczenia na wyższym poziomie
Nasza szeroka linia interaktywnych i cyfrowych monitorów spełni Twoje oczekiwania niezależnie od tego, jakiej przekątnej ekranu potrzebujesz. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązania audiowizualne - monitory Digital Signage, monitory interaktywne BIG PAD oraz te przeznaczone do współpracy w środowisku Windows czy profesjonalnego zastosowania z wykorzystaniem rozdzielczości 8K.

Profile picture - Christian Call - Wiener Netze
„Kiedy spotkanie ma się rozpocząć, chcę mieć możliwość włączenia monitora i połączenia się bez stresu i obaw, że technologia mnie zwiedzie. Monitor do współpracy w systemie Windows umożliwia mi to. To rozwiązanie po prostu się sprawdza..."
Christian Call

Wiener Netze