MXB707P product image with 50y logo

Poznaj drukarki Sharp

Poznaj pełną gamę drukarek Sharp, które zaspokajają wszystkie potrzeby biznesowe

Skontaktuj się teraz

Do domowego biura, małych i średnich firm oraz większych przedsiębiorstw

Drukarki Sharp mają wszystko, czego potrzebujesz w swoim biurze. Dzięki kompaktowym i niedrogim urządzeniom do domowego biura i małych firm oraz wydajnym wielofunkcyjnym drukarkom z funkcjami sieciowymi do obsługi małych i średnich firm oraz środowisk korporacyjnych, znajdziesz idealne urządzenie dla siebie. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz druku czarno-białego, kolorowego, kopiowania, skanowania czy wykańczania, projektujemy naszą szeroką gamę drukarek biurowych Sharp z myślą o współpracy i produktywności w Twojej firmie.

Zastosowania i funkcje dla nowoczesnych miejsc pracy

Nasza szeroka linia produktowa obejmuje wiele wydajnych i bezpiecznych urządzeń, od modeli podstawowych po zaawansowane drukarki laserowe Sharp oraz urządzenia wielofunkcyjne z funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania.

Ponadto inteligentne rozwiązania programowe Sharp odgrywają znaczącą rolę w transformacji cyfrowej, usprawniając przepływ pracy dzięki funkcji skanowania do wiadomości e-mail i innym funkcjom, takim jak łączność bezprzewodowa, konfigurowalne interfejsy ekranów dotykowych, czujniki ruchu i zaawansowana ochrona danych. 

Twoja kopiarka i skaner Sharp może korzystać z wielu opcjonalnych funkcji dodatkowych, które pomogą Ci wydajniej prowadzić firmę.

Product-Printer-MX-C607F

Bezpieczna współpraca w Twojej firmie

W Sharp nieustannie wprowadzamy innowacje. W rezultacie nasza technologia usprawnia współpracę umożliwiając bezpieczne skanowanie i udostępnianie chronionych oraz wrażliwych danych bezpośrednio z urządzenia. 

Drukarki biurowe Sharp umożliwiają tworzenie wysokiej jakości dokumentów i ich łatwe udostępnianie. Możesz być na bieżąco ze wszystkimi projektami i w kontakcie ze swoimi współpracownikami niezależnie od tego, gdzie się obecnie znajdują, dzięki inteligentnej komunikacji, dostępowi do zasobów w chmurze i naszemu innowacyjnemu oprogramowaniu do dystrybucji dokumentów.

Finger-pressing-printer-panel product MX-C607F

Drukarka, która rośnie razem z Tobą

Dodaj do drukarki opcjonalne funkcje, np. dziurkowanie, tworzenie broszur, zszywanie i sortowanie, aby rozbudowywać ją w miarę zwiększania skali swojej działalności. Możesz też zwiększać wydajność drukowania dzięki dodatkowym kasetom na papier. 

Jeśli zajmujesz się projektowaniem lub potrzebujesz ciągłego druku dla swoich produktów i marketingu, drukarka wielofunkcyjna Sharp lub nasze drukarki wysokonakładowe pozwolą Ci osiągnąć wyższy poziom. Możesz także zwiększyć swoje możliwości drukowania, korzystając z szeregu inteligentnych rozwiązań programowych opracowanych specjalnie z myślą o optymalizacji i usprawnieniu obsługi.

MX-8090N