A man holding a pen whilst using a laptop
A man holding a pen whilst using a laptop

Rozwiązania według tematu

Sharp oferuje kompleksowe portfolio nagradzanych rozwiązań do zarządzania dokumentami i wyświetlania treści, które pomagają organizacjom różnej wielkości zmienić sposób korzystania z informacji.

Każda organizacja stoi przed licznymi wyzwaniami i często potrzebuje szerokiej gamy technologii, aby zaspokoić potrzeby własne, swoich klientów i pracowników.

Sharp oferuje kompleksowe portfolio nagradzanych rozwiązań do zarządzania dokumentami i wyświetlania, które pomagają organizacjom różnej wielkości zmienić sposób korzystania z informacji.

Rozwiązania według tematu

Bezpieczeństwo

Information Security Solutions

Firma Sharp zdaje sobie sprawę, że bezpieczeństwo informacji jest istotną częścią Twojej strategii zarządzania dokumentami i drukowaniem Jeżeli poufne informacje handlowe lub informacje o znaczeniu krytycznym dla firmy zostaną skradzione lub nastąpi ich naruszenie, zdarzenie takie może mieć poważne konsekwencje operacyjne i finansowe. Wiele firm nigdy w pełni nie podnosi się po tego rodzaju ataku.

Dlatego drukarki Sharp i kopiarki Sharp zawierają zestaw funkcji zabezpieczających. Zostały one zaprojektowane, aby pomóc Ci zarządzać zasadami bezpieczeństwa drukowania i kontrolować je. Chronią również Twoje informacje i dokumenty przed zagrożeniami fizycznymi i cyberatakami , jednocześnie zapewniając zgodność z przepisami prawa.

Sharp może również zarządzać wszystkim za Ciebie dzięki usłudze pełnego zabezpieczenia druku. Obejmuje ona naszą inteligentną usługę bezpieczeństwa, która pomaga zrozumieć zagrożenia, przed jakimi stoi Twoja firmy i zapewnia ochronę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. 

Man-pressing-lock-icon-on screen

Technologia 8K

Rozwiązania 8K

Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, 8K to cała powieść. Monitory 8K oferują jakość nieporównywalną z HD i 4K, co przekłada się na wyjątkowo wyraźne i realistyczne obrazy, prezentacje, filmy i inne treści audiowizualne. Z tej nowej technologii skorzystają klienci w wielu branżach, m.in. telewizji, opiece medycznej, inżynierii, projektowaniu i bezpieczeństwie, a także całe społeczeństwo.

Naszą wizją jest zmiana patrzenia na otaczający świat, z takim poziomem szczegółów i realizmu jakiego wcześniej nie doświadczyliśmy przy zastosowaniu rozwiązań multimedialnych. Ekosystem 8K firmy Sharp pomaga przedefiniować nasze postrzeganie rzeczywistości i pokazać to, czego nie są w stanie dostrzec ludzkie oczy. Nasza rewolucyjna technologia 8K  tworzy obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości w realistycznych kolorach, z 16-krotnie wyższą rozdzielczością niż Full-HD. Dla technologii 4K jest to po prostu nieosiągalne.

Jesteśmy liderami technologii 8K, rozszerzając zastosowanie technologii 8K i umożliwiając firmom korzystanie z wyjątkowo szczegółowych obrazów i nagrań wideo.

Two men looking at a large display in a car showroom

Praca hybrydowa

Rozwiązania do pracy hybrydowej

W związku z pandemią COVID-19 praca hybrydowa stała się naturalnym elementem codziennego działania organizacji, które musiały połączyć pracę w trybie biurowym, domowym i zdalnym. Skutecznie wdrożona praca hybrydowa może okazać się bardzo korzystna zarówno dla organizacji (przekłada się bowiem na bardziej wydajną, zmotywowaną i elastyczną siłę roboczą), jak i dla pracowników, w związku z lepszą równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Rozwiązania pracy hybrydowej firmy Sharp pozwalają pracować mądrzej, bezpieczniej i wydajniej. Nasze portfolio obejmuje pełną gamę sprzętu audiowizualnego i narzędzi, które mogą pomóc w realizacji skutecznej polityki hybrydowej pracy i ułatwić wszystkim codzienną pracę. Obejmują one zaawansowane technologicznie ekrany, laptopy biznesowe, sprzęt do wideokonferencji oraz oprogramowanie i akcesoria audiowizualne

Woman attending an online meeting from home

The Future of Work

The Future of Work Solutions

Spraw, aby praca miała większe znaczenie dla Twoich pracowników. Ułatw im sukces, rozwój i rozwój kariery, wdrażając technologie, które umożliwiają im pozostawanie w kontakcie i wydajność.

W firmie Sharp wierzymy, że prawdziwą siłą każdej firmy są ludzie, a im większa ich siła, tym większy sukces może odnieść Twoja firma. Dlatego uznajemy znaczenie pełnego zrozumienia ich oczekiwań i wizji „miejsca pracy przyszłości”.

Korzystając z naszych własnych badań i bieżących komentarzy, dzielimy się teraz z Tobą wynikami, ponieważ wspólnie zmieniamy nasze miejsca pracy. To ważne, aby stawiać ludzi na pierwszym miejscu, jako siłę stojącą za każdym biznesem.

Group of young work colleagues in an informal meeting

Dlaczego warto wybrać Sharp jako partnera technologicznego?

Rozumiemy, że potrzeby Twojej firmy są wyjątkowe i wciąż się zmieniają. Dlatego nasi doświadczeni konsultanci będą blisko z Tobą współpracować, aby zrozumieć Twoje cele i zaprojektować rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku Twojego zespołu, zarówno teraz, jak i w nadchodzących latach.

Od wielu lat projektujemy innowacyjne, wiodące w branży rozwiązania, w tym nagradzane produkty i technologie (zobacz więcej: rozwiązania według obszaru zastosowań). Mamy też wieloletnie doświadczenie we współpracy z organizacjami każdej wielkości, działających w każdej branży i środowisku biznesowym.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej obsługi i wysokiej jakości rozwiązań audiowizualnych oraz usług zarządzania drukiem od zaufanej, globalnej marki, możesz liczyć na Sharp.