Two people talking
Two people talking

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii

Pamiętaj, że odpowiedni plan tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii chroni Twoje informacje, firmę i pracowników przed sytuacjami, których nie da się przewidzieć.

Twój plan IT odzyskiwania danych po awarii

Nawet najbardziej zaawansowana, solidna strategia biznesowa nie jest w stanie przygotować Cię na pewne nieprzewidziane zdarzenia. Od usterek technicznych i błędów ludzkich po naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego i klęski żywiołowe: pewnych rzeczy nie sposób przewidzieć i są one poza Twoją kontrolą.

Mogą nie zdarzać się często. Ale musisz być gotowy. W przeciwnym razie narażasz się na utratę cennych informacji, co może poważnie zagrozić przyszłości Twojej firmy.

Czy masz pewność, że Twój plan usuwania skutków awarii IT jest wystarczająco solidny, byś mógł powrócić do pracy niezwłocznie po pojawieniu się problemu? Jak długo jesteś w stanie pracować wydajnie bez dostępu do swoich systemów i danych?

man working at computer

Upewnij się, że posiadasz odpowiednią chronionę

Skuteczny plan usuwania skutków awarii IT ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia firmie płynnego działania w obliczu przeciwności. Ważne jest również, aby wszyscy pracownicy wiedzieli, co zrobić, aby zachować ciągłość biznesową i zminimalizować przestoje.

Usługa tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii dostarcza odpowiednie narzędzia i procedury w zakresie polityki bezpieczeństwa, abyś był przygotowany na każdą sytuację. Wybieraj z szerokiej gamy wiodących w swojej klasie systemów do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, tworzenia kopii zapasowych na nośnikach danych oraz systemów online, aby stworzyć rozwiązanie, na którym możesz polegać i chronić się przed konsekwencjami:

people in a meeting room

Utwórz szybko kopię zapasową danych i odzyskaj odzyskaj dane po awarii IT

Błąd ludzki

Przypadkowe usunięcie danych przez pracownika pod czas pracy w grupie nad wspólnym dokumentem - nie jest tak rzadkie zjawisko jak mogłoby się wydawać.

Cyberataki

Zagrożenie cyber przestępczością. Phishing czy złośliwe oprogramowanie zazwyczaj mają na celu kradzież lub uszkodzenie poufnych informacji.

Awaria sprzętu

Technologia wciąż się rozwija, dlatego awarie zdarzają się rzadziej. Ale kiedy już wystąpią, mogą powodować poważne problemy.

Kradzież lub utrata sprzętu

Coraz więcej osób pracuje zdalnie, w związku z czym więcej urządzeń ginie lub zostaje skradzionych.

Klęski żywiołowe

Pożary, powodzie lub pandemie mogą wstrzymać działalność gospodarczą.

Awaria prąd

Firmy nie są w stanie funkcjonować bez dostępu do prądu, a przerwy w jego dostawach czasami się wydłużają.

man in comms room

Rozwiązania na każdą ewentualność

Świadczona przez firmę Sharp usługa tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii chroni pracowników, firmę i klientów przed tym, co nieprzewidziane. Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT, wsparcia IT, Helpdesk IT, rozwiązania IT i wsparcie systemów IT i komputerów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wydajność w pracy każdego dnia.

people in huddle