Office workers in a modern co-working office space
Office workers in a modern co-working office space

Rozwiązania dla miejsca pracy

Współpracuj podczas spotkań i wygodnie zarządzaj pomieszczeniami dzięki innowacyjnej technologii zaprojektowanej z myślą o tworzeniu inteligentniejszego miejsca pracy

Innowacje dla bardziej inteligentnych miejsc pracy

Przyszłość jest teraz: to praca hybrydowa, elastyczna.  Inteligentne biuro jest rzeczywistością, a Sharp ma technologię, która pomaga firmom działać w tym obszarze. Nasze  rozwiązania inteligentnego miejsca pracy mają na celu stworzenie środowiska sprzyjającego produktywności i kreatywności poprzez ułatwienie współpracy podczas spotkań i zarządzanie codziennym prowadzeniem firmy. 

Zwiększ bezpieczeństwo gości firmy, usprawnij zarządzanie obłożeniem  hybrydowego miejsca pracy i uprość obsługę technologii, jednocześnie skracając czas potrzebny na uzyskanie dostępu do danych i informacji – wszystko to osiągniesz korzystając z aplikacji na telefonie.

Usługi Synappx™

Od technologii oczekujemy niezawodnego działania. Nie chcemy tracić czasu na problemy z łącznością, które mogą wpłynąć na współpracę, zwłaszcza teraz, gdy zdalna i zdecentralizowana praca jest codziennością. 

Aby ułatwić zdalną i elastyczną pracę, masz do dyspozycji usługi Synappx™firmy Sharp. Jest to platforma inteligentnych aplikacji i narzędzi zaprojektowanych do współpracy z istniejącą technologią, by pomóc Ci w pracy, a także umożliwić szybką i łatwą komunikację z zespołami. 

People clapping in a meeting room with an on-screen presentation and printer in the background

Zarządzanie odwiedzającymi

W ruchliwych przestrzeniach recepcji, poczekalniach, przy wielu wejściach i wyjściach kontrola tego, kto znajduje się w budynku firmy i zapewnienie wysokiego poziomu ochrony może być sporym wyzwaniem.

Nasz system zarządzania odwiedzającymi to inteligentna, bezpieczna i przyjazna dla użytkownika platforma zaprojektowana na potrzeby zarządzania rejestracją i bezpieczeństwem pracowników, gości i wykonawców, w siedzibie firmy i poza nią.

Nie tylko odciąża personel recepcji, ale przede wszystkim pomaga stworzyć bezpieczniejsze, wydajniejsze i zgodne z wymogami środowisko pracy, aby chronić miejsca i ludzi, którzy są siłą napędową Twojej organizacji.

Visitor-at-reception-sign-in-screen