An image of an office
An image of an office

Rozwiązania według obszaru zastosowań

Sharp oferuje innowacyjne, wiodące w branży rozwiązania i usługi, w tym nagradzane produkty i technologie do zastosowania we wszystkich typach organizacji, m.in. konkretne rozwiązania dla poszczególnych środowisk.

Niezależnie od tego, czy jesteś niezależnym start-upem, małą lub średnią firmą o ugruntowanej pozycji, czy wielką korporacją, rozumiemy, że potrzebujesz technologii, na którą możesz liczyć, i która stanowi odpowiedź na szczególne wyzwania i potrzeby rynków wertykalnych, na których działasz.

Dlatego technologie Sharp znajdują zastosowanie we wszystkich typach organizacji, a także w określonych środowiskach, takich jak biuro, szkoła czy sala konferencyjna.

Rozwiązania dla obszarów zastosowań

Biuro

Rozwiązanie do biur

Wysoka wydajność i współpraca to wymagania wspólne dla wszystkich środowisk biurowych. 
Mamy to na uwadze w naszej działalności: od usług zarządzania drukiem po  rozwiązania audiowizualne. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że Twoja inwestycja w technologię od samego początku zapewni Ci maksymalny zwrot.

Na przykład, nasze rozwiązania w zakresie obiegu dokumentów mają na celu przyspieszenie procesów administracyjnych, oszczędność czasu i zwiększenie produktywności. Oferujemy także szeroką gamę rozwiązań audiowizualnych - do sal konferencyjnych po rozwiązania Digital Signage. W ten sposób informacje są zawsze przekazywane w przejrzysty i profesjonalny sposób.

office printing

Spotkania

Rozwiązania do sal konferencyjnych

Sale konferencyjne mogą być wykorzystywane do wielu celów, od formalnych prezentacji po "burze mózgów". Powinny być zatem skonfigurowane w sposób zapewniający elastyczność i umożliwiający jak najbardziej wydajną pracę. Wdrażając odpowiednie narzędzia audiowizualne we właściwy sposób, zawsze będziesz w stanie stworzyć odpowiednie środowisko, aby maksymalnie wykorzystać czas spędzony na spotkaniach.

W firmie Sharp rozumiemy wyzwania związane z organizacją spotkań, szczególnie kiedy uczestniczy w nich wiele zainteresowanych stron. Nasze rozwiązania na potrzeby spotkań roboczych zmieniają sposób udostępniania i przekazywania informacji w wielu różnych środowiskach sal konferencyjnych .

Five people in meeting room with windows collaboration display from Sharp

Edukacja

Rozwiązania dla szkół

Firma Sharp ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu technologii do placówek edukacyjnych różnego rodzaju: przedszkoli, szkół, wyższych uczelni i centrów szkoleniowych.

Dążymy do tego, by uczynić technologię bardziej dostępną dla uczniów i łatwiejszą w użyciu dla nauczycieli. Nasza oferta interaktywnych monitorów przekształca lekcje dzięki angażującym treściom, pomagając nauczycielom i uczniom w każdym wieku najpełniej korzystać z wiedzy przekazywanej w klasie lub innym środowisku nauki.

Four children writing on display in maths class-Audio Visual-Lifestyle

Recepcja

Rozwiązania do recepcji

Recepcja w biurze jest zarówno pierwszym punktem kontaktu, jak i ważnym miejscem informacyjnym zarówno dla gości, jak i pracowników. Jest to unikatowe miejsce w zakresie komunikacji i przekazu różnych treści.

Dostrzegamy wyjątkowe możliwości, jakie oferują takie miejsca jak recepcje i poczekalnie. Mogą one wywrzeć pozytywne wrażenie i skutecznie dzielić się informacjami zarówno z gośćmi, jak i pracownikami. Możemy zapewnić szereg urządzeń AV i rozwiązań w miejscu pracy, które pomogą usprawnić proces rejestracji gości oraz odpowiednio przekazywać odpowiednie informację, każdemu kto znajdzie się w takim miejscu.

People in reception looking at display-Audio Visual-Product

Dlaczego warto wybrać Sharp jako partnera technologicznego?

Rozumiemy, że potrzeby Twojej firmy są wyjątkowe i wciąż się zmieniają. Dlatego nasi doświadczeni konsultanci będą blisko z Tobą współpracować, aby zrozumieć Twoje cele i zaprojektować rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku Twojego zespołu, zarówno teraz, jak i w nadchodzących latach.

Od wielu lat projektujemy innowacyjne, wiodące w branży rozwiązania, w tym nagradzane produkty i technologie (zobacz więcej: rozwiązania według tematu). Mamy też wieloletnie doświadczenie we współpracy z organizacjami każdej wielkości, działających w każdej branży i środowisku biznesowym.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej obsługi i wysokiej jakości rozwiązań audiowizualnych oraz usług zarządzania drukiem od zaufanej, globalnej marki, możesz liczyć na Sharp.