Team meeting with display
Team meeting with display

Usługi audiowizualne

Profesjonalne i spersonalizowane usługi audiowizualne oraz rozwiązania audiowizualne dostosowane do potrzeb wszystkich rodzajów organizacji.

Usługi audiowizualne

Usługi audiowizualne firmy Sharp

Od wielu lat firma Sharp jest liderem na rynku technologii audiowizualnych, świadcząc usługi AV najwyższej klasy.

Nasze specjalistyczne zespoły wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów blisko współpracują z klientami, aby dostarczać im dostosowane do ich potrzeb usługi i indywidualne rozwiązania audiowizualne.

Rozwiązania audiowizualne

Niezależnie od Twoich potrzeb i wymagań, w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania audiowizualne usprawniające współpracę, prezentacje i komunikację w każdym środowisku

People in a meeting

Interaktywne monitory BIG PAD

Przyciągające wzrok, dotykowe, cyfrowe monitory interaktywne – idealne narzędzie służące do współpracy i prezentowania ważnych treści.  

People in a meeting

Monitor do współpracy w systemie Windows

Inteligentne czujniki i zintegrowane technologie sprawiają, że monitor do współpracy w systemie Windows jest idealnym narzędziem usprawniającym spotkania biznesowe i wideokonferencje.

A man serving a pizza

Monitory cyfrowe

Rozwiązania digital signage idealne sprawdzają się w każdym środowisku, od salonów sklepowych po biura, ułatwiając tworzenie skutecznej i urzekającej komunikacji wizualnej

Rozwiązania audiowizualne

Niezależnie od tego, czego oczekujesz, nasze rozwiązania audiowizualne oferują szeroki zakres opcji instalacji i intuicyjne oprogramowanie, aby Twój przekaz trafił do odbiorców

Sharp touch viewing software

Oprogramowanie audiowizualne

Niezależnie od tego, czy uczysz, szkolisz, współpracujesz, zarządzasz projektami, czy po prostu przeprowadzasz burzę mózgów, nasz pakiet intuicyjnych, interaktywnych aplikacji oprogramowania pomoże Ci dotrzeć do odbiorców ze swoim przekazem.

Stand and wall mount

Stojaki, uchwyty ścienne i akcesoria do sprzętu audiowizualnego

Przestrzenie komercyjne różnią się od siebie. Doskonale o tym wiemy, dlatego wszystkie nasze rozwiązaniach audiowizualne oferują wiele możliwości instalacji. Od montażu ściennego po mobilne stojaki, uchwyty pionowe z regulacją wysokości i wiele innych rozwiązań. Z pewnością znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku. 

Instalacja i szkolenie w zakresie AV

W skład wysoko wykwalifikowanych zespołów instalatorów firmy Sharp wchodzą konsultanci  w zakresie rozwiązań audiowizualnych, inżynierowie i zaufani partnerzy, którzy współpracują z klientem podczas instalacji.

Rozumiemy, jak ważne dla Twojej organizacji jest, aby technologia była możliwie najmniej skomplikowana. Swoje produkty projektujemy tak, aby były intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Dzięki naszym indywidualnym programom szkoleniowym będziesz mógł maksymalne wykorzystać zakupiony sprzęt audiowizualny.

Niezależnie od tego, czy masz duże doświadczenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z technologią audiowizualną, opracujemy dla Ciebie specjalny program szkoleniowy, aby wszyscy użytkownicy rozumieli każdą funkcję.

 

Friendly trainer with displays

Dlaczego warto zaufać firmie Sharp jako dostawcy usług audiowizualnych?

  • Konsultanci z obszaru rozwiązań audiowizualnych: Nasz przyjazny, profesjonalny personel zajmie się wszystkim, od wstępnych zapytań po szkolenia, przeglądy i zarządzanie kontem.
  • Wiodące w branży rozwiązania audiowizualne: Nagradzane produkty i technologie, zaprojektowane tak, aby łączyć innowacyjność z łatwością użytkowania.
  • Indywidualne rozwiązania audiowizualne: Rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego sektora, branży i budżetu.
  • Ciesząca się zaufaniem, światowa marka: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze rozwiązań audiowizualnych firma Sharp stworzyła najbardziej zaawansowaną technologię płaskich monitorów na świecie.

Z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze usługi audiowizualne i szczegółowo je omówimy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 

People in a meeting with screen