People in an office

Drukarki Sharp A3

Miejsca pracy zmieniły się już na zawsze. Praca nie jest już nierozerwalnie związana z biurem, a wielu pracowników może obecnie korzystać z dobrodziejstw trybu hybrydowego.

Jak Sharp może w tym pomóc?

Najnowsza generacja drukarek biurowych i drukarek wielofunkcyjnych Sharp to inteligentna technologia, która zapewnia komunikację i produktywność w dowolnym miejscu, umożliwiając korzystanie z możliwości oferowanych przez hybrydowy tryb pracy.

Urządzenia wielofunkcyjne Future Workplace  łatwo integrują się z infrastrukturą firmy, aby zapewnić pracownikom bezpieczny i zgodny z obowiązującymi wymogami dostęp do funkcji drukowania na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca dzięki rozwiązaniom opartym na chmurze. Dzięki zdalnemu monitorowaniu i zarządzaniu (remote monitoring and management, RMM) zachowujesz przy tym pełną kontrolę.

Komunikacja bez wysiłku

Nasze urządzenia wielofunkcyjne Future Workplace umożliwiają elastyczną pracę zawsze i wszędzie. To pierwsze tego typu urządzenia wyposażone w natywną funkcję integracji z Microsoft Teams, dzięki której użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do danych, udostępniać je, skanować i drukować z wykorzystaniem Microsoft Teams, Google i SharePoint, bez dodatkowego oprogramowania. Jednokrotne logowanie (Single Sign-On, SSO) umożliwia również efektywniejsze korzystanie z usług publicznych w chmurze dzięki zapewnieniu bezpiecznego dostępu, udostępniania, skanowania, drukowania i przechowywania informacji. Nie trzeba zapamiętywać wielu danych uwierzytelniających – wystarczy jedno proste logowanie za pomocą panelu sterowania.

Dla większej wygody aplikacja mobilna Synappx Go umożliwia drukowanie bezdotykowe i zdalne, aby dostosować je do nowych wymogów hybrydowych miejsc pracy. Dzięki łączności za pomocą Bluetooth można sparować smartfon z urządzeniem wielofunkcyjnym i przeglądać książkę adresową na panelu sterowania, co czyni wysyłanie dokumentów znacznie szybszym i prostszym. 

A woman using CR5

Bezpieczeństwo bez wysiłku

Nasze urządzenia wielofunkcyjne Future Workplace posiadają funkcje bezpieczeństwa klasy wojskowej, będące w wielu modelach najnowszej linii urządzeń Sharp wyposażeniem standardowym, m.in. kontrolę dostępu, funkcję wykrywania włamań i samonaprawiające się oprogramowanie sprzętowe, a teraz również skuteczny system antywirusowy BitDefender, służący do monitorowania złośliwego oprogramowania. Dzięki tej solidnej ochronie możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia, dane i firma są zawsze bezpieczne.

Aby odciążyć dział informatyczny, aktualizacje zabezpieczeń są pobierane automatycznie z chmury, dzięki czemu zabezpieczenia cybernetyczne są zawsze w najnowszej wersji, a nasze urządzenia wielofunkcyjne można zintegrować z szerszymi strategiami bezpieczeństwa danych, opartymi na rozwiązaniach typu SIEM (Security Information and Event Management). Co więcej, nasze funkcje bezpieczeństwa zapewniają zgodność z przepisami dotyczącymi zarządzania danymi, takimi jak RODO.

A woman using CR5

Wydajność bez wysiłku

Funkcjonowanie w hybrydowym miejscu pracy nie musi oznaczać komplikacji. Nasze urządzenia wielofunkcyjne Future Workplace mają wiele funkcji zaprojektowanych tak, aby zapewnić maksymalną wydajność przy minimalnym wysiłku.

Panel sterowania o przekątnej 10,1 cala wyposażono w niezwykle czuły ekran dotykowy, który obsługuje się tak łatwo i intuicyjnie jak smartfon. Urządzenie oferuje także wiele opcji wykańczania i składania, wcześniej dostępnych wyłącznie w urządzeniach wysokonakładowych. Opcje inteligentnego skanowania umożliwiają maksymalne skrócenie czasu, jakiego wymaga ta operacja, eliminują problemy dzięki wykrywaniu podwójnego pobierania arkuszy i optymalizują jakość obrazu, wykorzystując sztuczną inteligencję, aby zapewnić optymalną rozdzielczość, gradację i stopień kompresji.

Colleagues using the Huddle space

Trwałość bez wysiłku

Poprawiliśmy parametry ekologiczne naszych urządzeń wielofunkcyjnych Future Workplace, aby ułatwić Twoje firmie realizację jej celów w zakresie ochrony środowiska. Dzięki innowacyjnej technologii spełniają one ogólnokrajowe wymogi dotyczące oszczędności energii. Charakteryzuje je niski współczynnik typowego zużycia energii (TEC), zredukowany nawet o 27% w porównaniu z poprzednimi modelami.

Poziom zużycia energii w trybie czuwania jest jednym z najniższych w branży. Dzięki trybowi oszczędzania energii włączają się i wyłączają tylko o określonych godzinach, a czujnik ruchu sprawia, że pozostają w trybie uśpienia, dopóki nie wykryją podchodzącego do nich użytkownika.

Ponadto charakteryzują się krótkim czasem nagrzewania, a ich toner o niskiej temperaturze topnienia zużywa mniej energii. Funkcja rekomendacji Eco sugeruje ustawienia przyjazne dla środowiska, takie jak ekologiczne skanowanie. Aby zmniejszyć ilość odpadów, zwiększono wydajności tonerów, które wysuną się automatycznie wtedy, gdy będą całkowicie puste. Plastik, z którego są produkowane, pochodzi nawet w 10% z recyklingu.

Two people talking and scanning using the CR5