Team meeting with a Teams call
Team meeting with Teams call-Audio Visual-Lifestyle-Banner

Sala konferencyjna

Imponująca sala spotkań i technologia, która pomaga urzeczywistniać pomysły i podejmować decyzje.

Rozwiązania do sal konferencyjnych

Sala konferencyjne w biurze stanowią nieodzowną część małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw na całym świecie. Są to miejsca w których się wiele dzieje; odbywają się tam spotkania indywidualne, kandydaci na pracowników przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne, a pracownicy poszczególnych działów, kierownictwo, dyrektorzy wspólnie pracują nad nowymi pomysłami i podejmują krytyczne decyzje biznesowe razem z klientami i współpracownikami z całej firmy.

W Sharp rozumiemy wyzwania związane z organizacją spotkań, zwłaszcza gdy jest w nich zaangażowanych wiele osób, lokalnie i globalnie. Czasami potrzebna jest prowokująca do kreatywnego myślenia przestrzeń, w której przeprowadza się „burze mózgów” i interaktywnie współpracuje z innymi zespołami. Jednocześnie potrzebne jest miejsce, w którym można skoncentrować się na strategii, omówić strategię finansową, plany operacyjne na przyszłość lub spotkać się z klientami.

Rozwiązaniem jest nowoczesne środowisko z zaawansowaną, niezawodną technologią, która pozwoli stworzyć innowacyjną przestrzeń, do współpracy i przedsiębiorczych działań, niezależnie od wielkości Twojej firmy.

Bądź obecny i wydajny dzięki ulepszonym rozwiązaniom dedykowanym do sal spotkań

Inteligentna technologia wbudowana w duże, interaktywne monitory, takie jak BIG PAD firmy Sharp, umożliwia firmom organizację spotkań dla uczestników z dowolnego miejsca na świecie. Można zdalnie połączyć wielu użytkowników i umożliwić wszystkim oglądanie prezentacji, filmów i interaktywną współpracę tak samo, jakby wszyscy zebrali się w jednej sali. 

Nasze zaawansowane monitory cyfroweinteraktywne, oraz oprogramowanie i akcesoria AV oferują idealne rozwiązania na potrzeby mniej formalnych spotkań organizowanych „ad hoc” zarówno w małych i średnich firmach, jak i dużych międzynarodowych korporacjach, kiedy rozwiązania w zakresie oferowanej technologii cyfrowej pozwalają na profesjonalną pracę interaktywną z każdego miejsca na świecie.  Badania*1 pokazują, że pracownicy spędzają na spotkaniach co najmniej 17 godzin miesięcznie. To  ważne, by aktywnie w nich uczestniczyli i czerpali z nich jak największe korzyści.

Inteligentne i praktyczne narzędzia do obsługi monitorów interaktywnych, tworzą stymulujące środowisko współpracy dla uczestników spotkania, podczas którego wszyscy zaangażowani są w dyskusję.  

* Badania przeprowadzone dla Sharp Europe przez Censuswide. 1003 pracowników biurowych z firm zatrudniających 100-499 pracowników w Wielkiej Brytanii, ankieta online, październik 2017 r.

A team meeting

Usprawnij swoje miejsce spotkań w biurze

Rozwiązanie dla każdego miejsca

Large display in meeting on wall_portrait-Audio visual-Product

Sala spotkań

  

Multiboard display in conference meeting-Audio Visual

Sala posiedzeń Zarządu

   

SHARP_Touch_Viewing_software on display-Audio Visual-Product

Sala konferencyjna

  

Zrób więcej za pomocą dynamicznego monitora cyfrowego

Informacje przedstawione w przekonujący i innowacyjny sposób stymulują wyobraźnię i produktywność. Wiemy, że jeden rozmiar ekranu nie będzie pasował do każdego rozwiązania, dlatego tworzymy różne rozwiązania z myślą o spotkaniach w salach posiedzeń Zarządu, sesjach szkoleniowych, przestrzeniach do twórczej pracy oraz małych grupach. 

Dynamiczny monitor cyfrowy zapewnia doskonałość w zakresie obrazu i dźwięku dzięki wyraźnym szczegółom na ekranie i wyjątkowej wydajności. Łączy zespoły ludzi podczas pracy zdalnej. Sprzyja szybszemu podejmowaniu decyzji i robi bardzo dobre wrażenie podczas zdalnych spotkań z klientami. To wszystko przekłada się na lepsze wyniki w Twojej firmy. 

Optymalizuj spotkania ponieważ każda minuta spotkania ma znaczenie

Czas jest cenny, tym bardziej, gdy w grę wchodzi dotrzymanie terminów i podejmowanie decyzji o krytycznym znaczeniu. Jednak jak wykazały badania*2 , najwyższą wydajność podczas spotkania możemy utrzymać nie dłużej niż przez 45-90 minut, dlatego tak ważne jest, by spotkania nie trwały dłużej. Niezależnie od tego, czy omawiasz plany na kolejny rok podatkowy, prowadzisz przełomowe negocjacje z dużym klientem, robisz plany na przyszłość, to wykorzystanie najnowszej technologii w sali konferencyjnej pomoże Ci zoptymalizować Twoje działania.

Przenieś swoje spotkania na wyższy poziom dzięki nowemu podejściu do współpracy i łączności w Twojej firmie —  poznaj nasz sprzęt AV, monitory cyfrowe i nie tylko.

* Jak organizować lepsze spotkania – Sharp Europe/ Tony Schwartz, The Energy Project

Business Presentation meeting four people-Audio Visual-Product