People working in a modern office

Drukarki Sharp A4

Nasze drukarki A4 są idealne dla współczesnych miejsc pracy. Wyposażone w zaawansowane możliwości komunikacji i solidne zabezpieczenia, drukują, kopiują, skanują, faksują i przechowują to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

Właściwy rozmiar, właściwe wrażenie, właściwy czas

Firmy zmieniają swoją przestrzeń, aby dostosować ją do swoich potrzeb. W rezultacie sprzęt – taki jak drukarki – może nie być już używany w dotychczasowy sposób.

Na przykład praca hybrydowa oznacza, że wiele firm ograniczyło pracę w biurze , co powoduje, że ich wielofunkcyjne drukarki (MFP) nie są w pełni wykorzystywane. Inni mogą uznać, że zmieniające się założenia biznesowe wiążą się z różnymi potrzebami w zakresie drukowania.

Od jednorazowych plakatów po codzienne faktury – firmy powinny zastanowić się, do czego naprawdę używają swoich drukarek. Ponieważ zmiana przestrzeni biurowej oznacza konieczność przemyślenia, jak uzyskać odpowiednie efekty we właściwym czasie.

Nasza oferta Sharp obejmuje nowe, unowocześnione drukarki A4. Ich kompaktowy rozmiar jest bardziej odpowiedni do umieszczenia w biurze, maksymalizując dostępną przestrzeń i uzupełniając istniejące modele A3. Ta sama intuicyjna funkcjonalność. Te same pewne funkcje bezpieczeństwa. Mniejszy rozmiar.

Jednak dla niektórych firm nasze urządzenia wielofunkcyjne A3 są odpowiedniejszym wyborem. Oferując niezrównaną jakość druku i doskonałą, wszechstronną funkcjonalność, nasze najnowsze urządzenia wielofunkcyjne są idealne dla firm, które chcą zwiększyć produktywność. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak te urządzenia mogą sprawdzić się w Twojej przestrzeni biurowej, zapoznaj się z naszymi modelami najnowszej generacji.

Employee using printer in open office

Wideo

Czy myślisz, że wiesz wszystko o urządzeniach A4? Pomyśl jeszcze raz.

Poznaj nową ofertę drukarek Sharp A4, która dopasuje się do potrzeb twojej firmy.

Komunikacja

Niezawodna komunikacja

Nasza nowa seria A4 jest wyposażona w zaawansowane funkcje komunikacji. Dzięki wbudowanemu konektorowi Microsoft Teams możesz uzyskiwać dostęp, udostępniać, skanować i drukować dane z kanałów Microsoft Teams, Google i SharePoint – wszystko to bez dodatkowego oprogramowania. Dla dodatkowej wygody nasza aplikacja mobilna umożliwia drukowanie zbliżeniowe i zdalne. Łączność Bluetooth umożliwia sparowanie smartfona z drukarką, przeglądanie książki adresowej na panelu sterowania i wysyłanie dokumentów do odbiorców, zapisanych jako kontakty.

A4 range collage

Bezpieczeństwo

Silne zabezpieczenia

Dla naszej serii urządzeń A4 dostępne są wszechstronne funkcje bezpieczeństwa – od funkcji związanych z użytkownikami, takich jak kontrola dostępu, po wykrywanie włamań, samonaprawiające się oprogramowanie układowe i monitorowanie antywirusowe Bitdefender. Zabezpieczenia oparte na BIOS-ie, biała lista i moduł Trusted Platform Module  sprawiają, że użytkownicy mogą być pewni, że ich poufne dane i dokumenty są zawsze bezpieczne.

Ponadto, aby zmniejszyć obciążenie zespołu IT, nasze aktualizacje zabezpieczeń są automatyczne i łatwe do zintegrowania z szerszymi strategiami bezpieczeństwa danych – dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia są bezpieczne.

A4 security

Produktywność

Zwiększona produktywność

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej produktywności przy minimalnym wysiłku, nasze urządzenia A4 posiadają panel sterowania z ultra-responsywnym ekranem dotykowym. Obejmują one również inteligentne opcje skanowania, które mogą zmaksymalizować zadania skanowania. 

Woman presenting to an audience

Zrównoważony rozwój

Zwiększony zrównoważony rozwój

Oferując wyśrubowane parametry ekologiczne, nasze drukarki A4 spełniają – a często przewyższają – krajowe przepisy dotyczące oszczędzania energii. Charakteryzują się one niską wartością typowego zużycia energii (TEC) i oferują wiodący w branży poziom zużycia energii w trybie czuwania z energooszczędnym trybem oszczędzania energii.

A4 range lineup

Nasze wskazówki

Jak znaleźć idealne rozwiązanie

Potrzebujesz nowej drukarki biurowej, ale nie wiesz, którą wybrać? Odpowiednia drukarka może wiele zmienić, a jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę: od  kwestii związanych z oszczędnością miejsca  po analizę  typowego użytkowania w biurze. Nasz najnowszy przewodnik pomoże Ci dokonać wyboru. 

A4 printer line up