Futuristic globe
Futuristic globe

O firmie Sharp

Sharp Europe jest częścią Sharp Corporation, globalnej firmy technologicznej znanej ze swojego doświadczenia w zakresie innowacyjnych technologii B2B i produktów konsumenckich

O nas
Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Zbudowana na innowacjach

Od momentu założenia firmy w 1912 r. Sharp Corporation nieustannie wprowadza innowacje w zakresie produktów, od ołówków mechanicznych „Ever-Sharp” po pierwsze na świecie elektroniczne kalkulatory LCD, pierwszą w historii kopiarkę i gamę profesjonalnych wyświetlaczy 8K.

Od samego początku firma Sharp kierowała się zasadą oryginalności. Ideał ten przyświecał już założycielowi firmy, Tokuji Hayakawie. Nacisk na szczerość i kreatywność to siła, która wciąż napędza nasze działania.

Wprowadzamy w życie rozwiązania, które przekładają się na nowy sposób życia i myślenia. Ale to nie sama technologia nas motywuje, a raczej to, jak pomaga ona uczynić życie lepszym.

Sharp's founder Tokuji Hayakawa

Sharp dzisiaj

Obecnie firma Sharp Electronics jest oddana idei ulepszania życia zarówno w pracy, jak i w domu, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Kładziemy nacisk na innowacje, jakość, wartość i wzornictwo.

Rezultatem są jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania Sharp, zgodne z naszym motto „Tworzymy produkty, które inni chcą naśladować!”

Tworzymy inspirujące i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możesz być sobą i pomagamy firmom tworzyć miejsca pracy przyszłości.

Office workers using PCs at desks

Skoncentrowani na Europie

Sharp Europe jest częścią Sharp Corporation, globalnej firmy technologicznej zatrudniającej ponad 50 000 osób na całym świecie i będącej ekspertem w dziedzinie innowacji biznesowych i konsumenckich. Posiadamy trzy centra w największych miastach, 17 biur sprzedaży i cztery zakłady produkcyjne w całej Europie.

Naszym celem jest umożliwienie firmom i organizacjom europejskim różnej wielkości zwiększyć swoją wydajność i dostosowania się do wymogów miejsc pracy przyszłości dzięki bogatej gamie produktów i usług z obszaru technologii biznesowych.

Nasze produkty dla biznesu obejmują: drukarki (od nabiurkowych, przez urządzenia wielofunkcyjne, po drukarki wysokonakładowe), monitory interaktywne i ekrany wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie płaskiego ekranu, laptopy, oraz inne, innowacyjne produkty i rozwiązania.

Europejski dział usług IT zapewnia również zestaw zaawansowanych, zintegrowanych rozwiązań i zarządzanych usług dla środowisk pracy, obsługując szybko rozwijającą się bazę krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie różnorodnych usług IT.

Map of Sharp locations in Europe

Patrząc w przyszłość

Od 60 lat Sharp jest jednym z największych na świecie producentów fotowoltaiki, oferującym moduły fotowoltaiczne do ekologicznej produkcji energii. Do tej pory firma Sharp dostarczyła ponad 50 milionów modułów fotowoltaicznych klientom na całym świecie.

Jako producent i dostawca usług, Sharp jest w stanie zapewnić klientom wsparcie i cenne porady w zakresie korzystania z technologii.

Firma Sharp jest inwestorem i liderem w branży technologicznej, oferując produkty i usługi, które tworzą przyszłość miejsc pracy w całej Europie.

PV Solar power plant with technician on a laptop in the foreground