A person typing on a laptop
A person typing on a laptop

Ochrona firewall

Chroń swoje krytyczne systemy biznesowe i dane dzięki naszej kompleksowej ochronie Firewall. Pakiet zabezpieczenia Firewall firmy Sharp chroni różne zapory sieciowe, zapewniając wygodne zarządzanie i spokój umysłu.

Ochrona przed cyberatakami

Zagrożenia cybernetyczne nieustannie się mnożą i stają się coraz bardziej nietypowe, dlatego też każda firma musi zachować czujność i chronić się przed pojawiającymi się i potencjalnymi zagrożeniami. Niezbędna jest skuteczna, dobrze zarządzana i ewoluująca strategia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

A man using a laptop

Co to jest Firewall ? Jak działa Firewall ?

Zapory sieciowe (Network firewalls) odgrywają kluczową rolę w ochronie systemów biznesowych i danych przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Biorąc pod uwagę, że ilość danych rośnie wykładniczo, a informacje przechowywane są na wielu platformach i w wielu lokalizacjach, Twoja ochrona Firewall powinna ewoluować wraz z nimi.

Kompleksowe rozwiązania ochrony Firewall  firmy Sharp zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, jakiego wymaga nowoczesna firma, dając Ci pewność, że Twoje wrażliwe i cenne dane są poza zasięgiem osób nieuprawnionych.

person typing at computers

Kompleksowe zabezpieczenie Firewall zaprojektowane z myślą o Twojej firmie

Nasza dostosowana do potrzeb, zarządzana usługa ochrony Firewall może zabezpieczyć Twoje systemy biznesowe, a także wszelkie dane przechowywane na laptopach, komputerach stacjonarnych, urządzeniach przenośnych i serwerach. Nasze rozwiązania spełniają również standardy rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO). Możemy także przyłączyć stosowne urządzenia i przeprowadzać regularne kontrole, aby aktywnie monitorować sytuację i aktualizować informacje w ramach zarządzanej usługi. W ten sposób będziesz informowany o wszelkich podejrzanych zachowaniach w sieci na bieżąco. Nie musisz się martwić – zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Pakiet zabezpieczenia Firewall  firmy Sharp zawiera narzędzia zaprojektowane specjalnie w celu zapobiegania włamaniom, zapewnienia ochrony antywirusowej, wykrywania i reagowania na zagrożenia, ochrony, kontroli i blokowania aplikacji, zapobiegania utracie danych i monitorowania DNS.

Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT - wsparcie IT, Helpdesk IT, rozwiązania IT w tym w zakresie  komputerów aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i wydajność podczas pracy każdego dnia.

A woman working on a laptop