People in a meeting
People in a meeting

Rozwiązanie Unified Communications

Rozwiązanie Unified Communications firmy Sharp pozwala Twoim pracownikom na lepszą interaktywną komunikację niezależnie od miejsca pracy.

Rozwiązanie Unified Communications

Obszar działania pracowników w dzisiejszym świecie nie ogranicza się do konkretnego biurka, telefonu czy lokalizacji. Wszystko, czego potrzebują, to urządzenie mobilne i niezawodne połączenie internetowe, aby wykonywać pracę z dowolnego miejsca na świecie. Pandemia przyczyniła się do skokowej zmiany w zakresie rozwoju elastycznej i zdalnej pracy.

Pracownicy oczekują obecnie możliwości pracy z każdego miejsca, a na firmach w których pracują, spoczywa obowiązek zapewnienia im takich możliwości. Czasami okazuje się to jednak trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Technologia wciąż szybko ewoluuje, a wielu działom IT brakuje zasobów i specjalistycznej wiedzy, aby zaspokoić potrzeby związane z pracą zdalną.

Współpraca bez ograniczeń

Rozwiązanie Unified Communications zapewnia Twojej firmie opłacalny, łatwy w zarządzaniu i wygodny sposób utrzymania łączności i współpracy interaktywnej pracowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Począwszy od wiadomości tekstowych, poprzez połączenia głosowe (VOIP) oraz wideokonferencje po udostępnianie i edycję plików, możesz mieć pewność, że Twoje zespoły będą mogły współpracować tak wydajnie, jak gdyby wszyscy byli w biurze.

Możliwość bezproblemowego łączenia się ze sobą w sposób, który najbardziej im odpowiada, da im poczucie pewności i ułatwi codzienne funkcjonowanie. Tymczasem możesz obniżyć koszty operacyjne dzięki przystępnej cenie usługi Unified Communications  w chmurze. Wszystko to przyczynia się do ulepszania Twojego modelu biznesowego.

 

Screen with people in a video conference

Jedno rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby w zakresie komunikacji

Rozwiązanie Unified Communications firmy Sharp obejmuje dostosowane do potrzeb Klienta: oprogramowanie IT do współpracy interaktywnej, telefony oparte o technolgię VOIP oraz wideokonferencje - wszystko to, aby zaspokoić potrzeby Twoich klientów i pracowników. Nasze oprogramowanie obejmuje aplikacje i narzędzia oparte na chmurze, które zaprojektowano tak, aby umożliwić sprawniejszą współpracę i komunikację na potrzeby hybrydowej pracy w obecnych warunkach.

Co więcej, oferujemy szereg innych usług IT - usług IT, Helpdesk IT, Rozwiązania IT, różnorodne oprogramowanie IT i rozwiązania do wideokonferencji które zapewniają bezpieczeństwo i wydajność pracy każdego dnia. Więc na co czekasz? Ułatw swoim pracownikom pozostanie w kontakcie z innymi  na odległość - zawsze i wszędzie.

person working at computer