BP-70C31

Poznaj wielofunkcyjne drukarki Sharp

Poznaj szeroką gamę wielofunkcyjnych drukarek Sharp dopasowanych do Twoich potrzeb biznesowych

Odkryj teraz

Do biura domowego, małych i średnich firm oraz większych przedsiębiorstw

Wielofunkcyjne drukarki Sharp zapewniają wszechstronną funkcjonalność, spełniającą wszelkie wymagania klienta, od urządzeń klasy podstawowej po w pełni podłączone do sieci drukarki wielofunkcyjne Sharp ze wszystkimi opcjami wykańczania. Idealnie sprawdzą się tak w małych i średnich firmach, jak i środowiskach korporacyjnych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz druku czarno-białego, kolorowego, kopiowania, skanowania, wykańczania itd., nasza szeroka gama kopiarek i wielofunkcyjnych drukarek Sharp poprawi produktywność, wydajność i współpracę w Twojej firmie bez uszczerbku dla jakości.

Wydajność i bezpieczeństwo za dotknięciem palca

Nasza szeroka oferta — od modeli podstawowych po drukarki typu kombajn i urządzenia wielofunkcyjne Sharp z funkcjami kopiowania, skanowania i faksowania — oferuje także wydajne i bezpieczne funkcje bezpieczeństwa. 

Zapewniamy bezpieczeństwo procesów transformacji cyfrowej dzięki funkcjom takim jak skanowanie do wiadomości e-mail oraz cyfryzacja obiegu dokumentów papierowych, aby wspierać szybką i bezpieczną pracę. Zapewniając łączność bezprzewodową, intuicyjne i konfigurowalne interfejsy ekranu dotykowego, czujniki ruchu, zaawansowaną ochronę danych i nie tylko, gwarantujemy bezpieczeństwo i ciągłość produkcji.

MFP Panel

Inteligentna współpraca w Twojej firmie

Drukarki wielofunkcyjne i kopiarki Sharp umożliwiają tworzenie wysokiej jakości dokumentów i łatwe ich udostępnianie dzięki inteligentnej komunikacji, dostępowi do zasobów w chmurze i oprogramowaniu do dystrybucji dokumentów. Wszyscy współpracownicy mogą dzięki temu na bieżąco kontrolować postępy w realizacji projektów z dowolnego miejsca.  

Niezależnie od tego, czy dzielisz się pomysłami ze współtwórcami projektu, czy też poufnymi informacjami (np. dokumentami finansowymi lub prawnymi), inteligentne narzędzia współpracy firmy Sharp w połączeniu z wiodącymi na rynku funkcjami zabezpieczeń pozwolą Ci bezproblemowo realizować projekty.

Two colleagues at desks using laptop and smartphone

Wielofunkcyjna drukarka Sharp może zmieniać się wraz z rozwojem Twojej firmy

Możesz dodać opcjonalne funkcje do swojej wielofunkcyjnej drukarki Sharp, aby ulepszać ją w miarę zwiększania skali swojej działalności. Dodaj funkcje takie jak dziurkowanie, tworzenie broszur, zszywanie i sortowanie. 

Potrzebujesz więcej pamięci? Dodaj dysk twardy do niektórych urządzeń i włącz możliwości drukowania na większą skalę dzięki dodatkowym kasetom na papier, aby radzić sobie z coraz większymi potrzebami Twojej firmy.

Jeśli działasz w branży projektowej lub potrzebujesz rozwiązań do ciągłego drukowania, wielofunkcyjne drukarki A3 Sharp lub nasze drukarki wysokonakładowe bez trudu poradzą sobie z dużym obciążeniem.

MX-M1206