Managed Print Services (usługi zarządzania drukowaniem)

Nasze specjalistyczne umiejętności

Wiele małych i średnich firm (MŚP) nie ma czasu, zasobów ani specjalistycznych umiejętności, aby skutecznie zarządzać środowiskiem produkcji dokumentów i bezpieczeństwem drukowania. Oznacza to, że marnują dużo czasu i pieniędzy na zarządzanie urządzeniami i materiałami eksploatacyjnymi, co przekłada się niekorzystnie na ogólną wydajność firmy.

W rezultacie wiele organizacji korzysta obecnie z usług zarządzania drukiem (MPS) w ramach swoich strategii zarządzania dokumentami i drukowaniem. Ale czym jest MPS? W skrócie oznacza, że zewnętrzny dostawca przejmuje odpowiedzialność za zarządzanie środowiskiem i procesami drukowania. Nadrzędnym celem jest przyjęcie scentralizowanego podejścia, aby wyeliminować zbędną administrację, ograniczyć koszty do minimum i poprawić produktywność.

Ważne jest jednak, by wybrany partner był elastyczny, miał odpowiednie doświadczenie i wiedzę techniczną, ponieważ tylko w ten sposób będzie mógł zapewnić dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi drukowania i maksymalne korzyści dzięki zoptymalizowanej kontroli i widoczności drukarek i kopiarek.

 

people-discussing-sitting around table-office

Pracuj w najlepszy dla siebie sposób

W ramach rozwiązań zarządzania drukowaniem firma Sharp świadczy usługi mające na celu obniżenie kosztów produkcji dokumentów i zwiększenie efektywności procesów pracy, zapewniając dostęp do specjalistycznych umiejętności i narzędzi zarządzania drukiem. Składniki i poziomy usług są w pełni konfigurowalne i można je zmienić w dowolnym momencie.

Po pierwsze, umożliwiają natychmiastową oszczędność kosztów. Ale to nie wszystko: zapewniają również większą wydajność każdego zadania, od momentu kliknięcia przycisku „drukuj”, „skanuj” lub „kopiuj”, aż po odbiór, dystrybucję lub zapisanie gotowego dokumentu.

Finger-pressing-printer-panel product MX-C607F

Dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi drukowania

Usługi zarządzania drukiem świadczymy w ramach sprawdzonego, pięcioetapowego procesu, rozpoczynającego się dokładną oceną Twoich potrzeb i wydatków związanych z drukowaniem. Następnie będziemy współpracować z Tobą, aby zdefiniować i wdrożyć strategię zarządzania i optymalizacji codziennego drukowania, a także wspierać Cię w zakresie przyszłych potrzeb. Dzięki takiemu podejściu możemy dokładnie określić, w jaki sposób wnieść do Twojej firmy największą wartość oraz niezbędne doświadczenie w oparciu o to, w jaki sposób chcesz pracować.

W rezultacie możesz:

  • zmniejszyć ilość odpadów i obniżyć koszty – zaawansowane oprogramowanie do zarządzania usługami drukowania, takie jak bezpieczne drukowanie w trybie wydruku podążającego oparte na urządzeniach wielofunkcyjnych (bez potrzeby korzystania z serwera), może zapewnić lepszą kontrolę nad korzystaniem z drukowania i zmniejszyć liczbę wydruków nawet o 18% bez ograniczania wydajności. Umożliwia również podział kosztów na jednostki organizacyjne lub projekty.
  • zwiększyć produktywność i wydajność – możemy pomóc Ci znaleźć nowe sposoby działania lub zoptymalizować wydajność istniejących procesów i zasobów. Nasze najnowsze urządzenia wielofunkcyjne oferują również szybkie i niezawodne opcje drukowania, funkcjonalność i integrację z aplikacjami w chmurze i urządzeniami mobilnymi. Dzięki szybkiemu rozwiązywaniu problemów i automatycznemu zamawianiu materiałów eksploatacyjnych zapewniamy nieprzerwaną produktywność Twoich pracowników.
  • chronić informacje i środowisko  drukarki i kopiarki marki Sharp są wyposażone w zaawansowane zabezpieczenia drukowania, które chronią Twoje informacje przed różnymi zagrożeniami podczas ich tworzenia, udostępniania i przechowywania. Są również certyfikowane zgodnie z kryteriami dyrektywy RoHS, dyrektywy w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE), Energy Star, Nordic Swan i Blue Angel.
People-around table-having meeting