Sharp software on display-product-Banner

Odkryj naszą ofertę oprogramowania i akcesoria AV Sharp

Zmaksymalizuj swoje wrażenia dzięki naszemu wiodącemu oprogramowaniu i akcesoriom AV

Skontaktuj się teraz

Oprogramowanie i akcesoria AV

Od recepcji przez punkty sprzedaży detalicznej po sale lekcyjne i konferencyjne, sprzęt AV taki jak nasze interaktywne monitory i monitory Digital Signage sprawia, że wyświetlane treści będą bardziej przyciągać wzrok, a Twoje zespoły będą pracować wydajniej i skuteczniej się komunikować. 

Oprogramowanie do interaktywnych ekranów

Od dużych, oficjalnych spotkań po „burze mózgów” w nielicznym gronie – większe ekrany ułatwiają życie w pracy. Dlatego nasze oprogramowanie do monitorów interaktywnych BIG PAD ożywi Twoje obrazy, informacje na ekranie i zarządzanie systemem. Właściwy sprzęt w połączeniu z oprogramowaniem do interaktywnych ekranów dotykowych zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas profesjonalnej prezentacji. Odpowiednie oprogramowanie i akcesoria sprawią, że interaktywna współpraca będzie łatwiejsza i bardziej efektywna. 

Możesz usprawnić zarządzanie plikami, a Twoi pracownicy mogą z łatwością dodawać adnotacje do dokumentów, używać monitorów jako tablicy, organizować prezentacje, wideokonferencje i wiele więcej na jednym z naszych interaktywnych BIG PAD lub na monitorach do współpracy w systemie Windows. Monitory BIG PAD firmy Sharp i monitory do współpracy w systemie Windows dają Twoim zespołom zupełnie nowe możliwości w zakresie organizacji pracy. Przedsiębiorstwa na całym świecie wykorzystują moc tych dużych, interaktywnych monitorów, aby zwiększać swoją innowacyjność i wydajność.

Oprogramowanie do interaktywnych ekranów dotykowych
Dzięki interaktywnemu oprogramowaniu dotykowemu możesz tworzyć i wyświetlać praktycznie nieograniczony niczym cyfrowy ekran, rozciągając go w dowolnym kierunku.

Możesz nawet wysyłać i odbierać obrazy i pliki bezprzewodowo ze swoich inteligentnych urządzeń. Nie wymaga to dodatkowego szkolenia — praktycznie każdy może podejść do monitora z oprogramowaniem do ekranu interaktywnego i od razu zacząć go używać. 

Aby dodatkowo ułatwić użytkowanie, dostępne są opcje łączenia urządzeń i monitorów, aby wymieniać pliki i jednocześnie przeglądać odręczne notatki i rysunki. Jest to idealne rozwiązanie, które pomaga zespołom zmaksymalizować innowacyjność, współpracę i wydajność.  

Meeting discussion on face up display-Audio Visual-Product

Stojaki, uchwyty ścienne

Opcje dla każdego monitora 
Aby w pełni wykorzystać swój interaktywny monitor, poszukaj mobilnych stojaków, uchwytów ściennych i dodatkowych opcji przeznaczonych do wykorzystania różnych możliwości komunikacji. Każdy monitor musi być odpowiednio ustawiony, aby można było efektywnie z niego korzystać. Nasze uchwyty ścienne można przymocować w jednej pozycji, a jeśli potrzebujesz korzystać z niego w różnych pomieszczeniach, można go umieścić na mobilnym stojaku. 

Przy wyborze stojaka do monitora należy pamiętać, że nie każdy stojak będzie kompatybilny z każdym monitorem. Zawsze należy wziąć po uwagę wagę stojaka lub uchwytu w porównaniu do ciężaru monitora. Należy sprawdzić, czy dany stojak lub uchwyt są przystosowane do ciężaru i rozmiarów monitora. Podobnie, wybierając oprogramowanie do monitora interaktywnego, należy sprawdzić wymagania systemowe, aby upewnić się, że system spełnia wymaganą przez oprogramowanie specyfikacje. 
 

Stand and Wall mount-Audio Visual-Product only