People talking

Security Awareness Training - platforma szkoleniowa z zakresu cyberbezpieczeństwa dla firm

Chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy będą najsilniejszą linią obrony?

Skontaktuj się teraz

Potrzebujesz wzmocnić swoje bezpieczeństwo cyfrowe?

Każdy pracownik może popełnić błąd, niezależnie od stanowiska.
Wraz z rozwojem cyberprzestępczości, zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym, nawet jeden błąd może mieć znaczący wpływ na działanie firmy.

Dowiedz się, jak szkolenia w zakresie świadomości bezpieczeństwa mogą pomóc przygotować Twoich pracowników na zagrożenia - od złośliwych linków po fałszywe maile - i wzmocnić odporność firmy.

Kontakt z naszymi ekspertami:
Robert Szpindler
robert.szpindler@sharp.eu 
+48514901205

Patryk Budka
patryk.budka@sharp.eu
+48662173058

Jak skuteczne szkolenie Security Awareness Training może zminimalizować ryzyko?

Ochrona firmy zaczyna się od szkolenia pracowników. Z przeprowadzonych badań wynika, że 80% przypadków kradzieży danych jest konsekwencją błędów pracowników, a nie efektem przestępczych działań osób lub programów działających samodzielnie¹.

Z tego względu kluczowe jest zorganizowanie skutecznego szkolenia ze świadomości bezpieczeństwa, żeby pracownicy potrafili zrozumieć i rozpoznać sytuacje ryzykowne. Nasza nowa broszura wyjaśnia, jak nasze chmurowe i konkurencyjne szkolenie Security Awareness Training może pomóc. Od właściwej identyfikacji fałszywych maili po przestrzeganie aktualnego prawa - dowiedz się, jak pracownicy mogą stać się najskuteczniejszą linią obrony. Przewiń w dół, żeby wyświetlić broszurę
 

People working at computer

Na czym polega szkolenie Security Awareness Training?

Embedded Video with Hover Underline

Czy Twoi pracownicy posiadają bieżącą wiedzę na temat najnowszych zagrożeń? Wraz z rozwojem technik wykorzystywanych przez cyberprzestępców, firmy mogą chronić się odpowiednio szkoląc swoich pracowników.

W tym krótkim wideo wyjaśnimy kluczowe sposoby wzmocnienia bezpieczeństwa firmy poprzez edukację pracowników i zmniejszenie ryzyka ataków.

Obejrzyj wideo

people shaking hands

Wideo

IT jak należy

Obejrzyj wideo, żeby się przekonać, jak Sharp może zadbać o twoje IT, a ty skupisz się na swoim biznesie.

Pobierz broszurę Security Awareness Training