Group of children in classroom with display-Audio Visual-Lifestyle-Banner
Group of children in classroom with display-Audio Visual-Lifestyle-Banner

Nauka w szkole

Interaktywne monitory do szkół i sal lekcyjnych to profesjonalne i angażujące uczniów narzędzie, które sprawia, że lekcje są bardziej efektowne, a przekazywane informacje stają się łatwiejsze do zapamiętania.

Rozwiązania dla edukacji

Od przedszkola po szkołę, oraz wyższe uczelnie i nie tylko, sala lekcyjna jest centrum aktywności i nauki uczniów w każdym wieku. To miejsce, w którym nauczyciele przekazują słuchaczom ważne informacje, które łatwiej zapamiętać w trakcie lekcji, szkoleń, warsztatów i wykładów. Co więcej, odgrywają kluczową rolę w tworzeniu środowiska, które inspiruje i zachęca do współpracy, dzielenia się pomysłami oraz kreatywności.

 

Innowacyjna technologia dla nowoczesnej sali lekcyjnej

Kluczem do stworzenia przestrzeni wydajnej pracy i wymiany wiedzy są rozwiązania takie jak monitory do sali lekcyjnej, które angażują uczniów bez względu na grupę wiekową czy tematykę. Na przykład, interaktywne ekrany dotykowe to doskonały sposób, by zainteresować uczniów tematem lekcji. 

To tutaj nasza przyjazna dla użytkownika technologia i oferowane oprogramowanie mogą pomóc uczniom i nauczycielom bez problemu korzystać z inteligentnych interaktywnych monitorów i ekranów w klasie . Nasza oferta interaktywnych monitorów BIG PAD umożliwia nauczycielom i uczniom tworzenie prezentacji i bezproblemowe przekazywanie informacji w interesujący, wciągający i interaktywny sposób. Interaktywne monitory w klasie umożliwiają nauczanie w nowoczesny i oparty na interaktywnej współpracy sposób, pomagając nauczycielom i uczniom rozwijać się na każdym etapie.

Projektujemy naszą technologię z myślą o doświadczeniu użytkownika, tak aby mógł jak najlepiej skoncentrować się na temacie lekcji i osiąganych wynikach. Dzięki innowacyjnym technologiom w sali lekcyjnej lekcje bardziej angażują wszystkich podczas wspólnej nauki i zachęcają każdego uczestnika do aktywnego udziału w zajęciach. 

 

Three students working on interactive display-Audio Visual-Product

Nauka na każdym poziomie…

Uzyskaj lepsze wyniki nauczania na każdym etapie edukacji

Four children writing on display in maths class-Audio Visual-Product 622x 350.png

Nauczanie początkowe

  

Students in classroom

Szkoły

   

Higher learning in lecture hall-Audio visual-Product

Szkoły wyższe i ośrodki szkoleniowe

  

Współpracuj i słuchaj

Uczniowie od najmłodszych lat uczą się, jak cenna jest praca zespołowa i współpraca, a nasze interaktywne monitory do szkół są idealnymi narzędziami, które im w tym pomogą. Dzięki informacjom, które można z łatwością dodawać i przeglądać na interaktywnym monitorze w klasie, prezentacje i zajęcia grupowe można łatwo uatrakcyjnić.

Zastosowanie zaawansowanej technologii w klasie pozwala nadać lekcjom bardziej interaktywny charakter i może zachęcić nawet najbardziej nieśmiałych uczniów do aktywnego udziału podczas zajęć szkolnych. 

Zabawa i koncentracja w klasie dzięki rozwiązaniom firmy Sharp

Zwiększ wydajność i efektywność nauczania, wprowadzając interaktywne rozwiązania w sali lekcyjnej. Poznaj nasz sprzęt AV aby zobaczyć, jak przyciągnąć uwagę każdego uczestnika dzięki wyjątkowym obrazom oraz oferowanemu  oprogramowaniu i akcesoriom AV

Young students in classroom with teacher-Audio Visual-Product