People working at desks
People working at desks

Usługi zarządzania dokumentami i drukowaniem

Pakiet bezpiecznych, konfigurowalnych usług, które wprowadzają nową efektywność do każdego elementu obiegu dokumentów, zwiększając produktywność, redukując koszty, usprawniając współpracę i umożliwiając większą mobilność.

Uwolnij siłę swoich danych

Informacje są siłą napędową każdej nowoczesnej organizacji i Twoim największym atutem — POD WARUNKIEM, że możesz je tworzyć, uzyskiwać do nich dostęp, udostępniać je i wykorzystywać w dowolnym miejscu i czasie.

W Sharp rozumiemy wyzwania biznesowe i techniczne, z którymi musisz się zmierzyć, próbując osiągnąć ten cel, jednocześnie skupiając się na innych celach strategicznych. Możemy też dostarczyć wiedzę i narzędzia potrzebne do stworzenia opartego na współpracy, produktywnego i angażującego środowiska pracy oraz pełnego wykorzystania wartości informacji.

Od przechowywania po archiwizację, wyszukiwanie i udostępnianie — na papierze lub w chmurze, w biurze lub poza nim — mamy rozwiązania i usługi do zarządzania dokumentami i drukowaniem, których potrzebujesz, aby zapewnić swojej firmie konkurencyjność w erze cyfrowej. Możesz robić to wszystko bezpiecznie dzięki skutecznym rozwiązaniom bezpieczeństwa drukowania i bezpieczeństwa dokumentów.

Zarządzanie dokumentami dostosowane do Twoich potrzeb

Rozwiązania Sharp to znacznie więcej niż tradycyjne usługi zarządzania drukiem. Jest to pakiet bezpiecznych, konfigurowalnych usług, które zapewniają niezrównaną wydajność na każdym etapie zarządzania dokumentami przez cały czas, od momentu utworzenia dokumentu do jego bezpiecznej archiwizacji.

Pomożemy Ci zwiększyć produktywność i zmniejszyć liczbę błędów ludzkich, m.in. automatyzując ręczne procesy. Ponadto możemy obniżyć koszty drukowania i udowodnić, że nasze usługi związane z dokumentami mogą ułatwić udostępnianie informacji, odblokowując informacje potrzebne do podejmowania pewnych, opartych na faktach decyzji. Jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał pracowników mobilnych, możemy Ci w tym pomóc, korzystając z szerokiej gamy rozwiązań drukowania mobilnego. A jeśli nie masz czasu, zasobów lub specjalistycznych umiejętności potrzebnych do skutecznego zarządzania flotą drukarek, możemy zrobić to wszystko za Ciebie za pośrednictwem naszych usług zarządzania drukowaniem, które mogą zapewnić Ci natychmiastowe oszczędności na poziomie nawet 30%*.

*„Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%", Gartner 2013

woman-office-using ipad-lifestyle

Ocena usług zarządzania dokumentami

Co ważne, chociaż usługi zarządzania dokumentami firmy Sharp obejmują wszystkie typy drukarek i drukarek wielofunkcyjnych, wszystko dostosowujemy do konkretnych potrzeb Twojej organizacji. Przewaga, jaką zapewniamy, wynika z wprowadzania nowych możliwości, dzięki którym możesz czerpać jeszcze więcej korzyści z informacji, które napływają do Twojej organizacji i jej otoczenia.

Wszystko zaczyna się zatem od analizy usługi zarządzania dokumentami (Document Management Service, DMS) Nasi eksperci ds. zarządzania dokumentami uważnie przeanalizują Twój sposób korzystania z dokumentów, potrzeby i priorytety oraz potencjalne problemy. Na podstawie zebranych informacji możemy zaprojektować w pełni dostosowane do Twoich potrzeb usługi zarządzania dokumentami i drukowaniem, które nie tylko usprawnią drukowanie, ale także pomogą w bezpiecznym przechwytywaniu i udostępnianiu informacji zawartych w dokumentach papierowych i cyfrowych.

people-at desk-having a meeting-lifestyle