People in a meeting
People in a meeting

Kariera

Sharp Europe jest częścią Sharp Corporation, globalnej firmy technologicznej zatrudniającej ponad 49 000 osób na całym świecie oraz ekspertem w obszarze innowacji biznesowych i konsumenckich.

O nas
Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwienie przedsiębiorstwom i organizacjom w całej Europie zwiększania wydajności i dostosowywania się do wymogów miejsc pracy przyszłości dzięki szeregowi produktów i usług z obszaru technologii biznesowych.

Klient jest na pierwszym miejscu

Usługi i produkty Sharp obejmują drukarki i zaawansowane technologie płaskich ekranów, platformy do współpracy tworzone wraz z innymi wiodącymi markami, a także kompleksowe usługi IT. Ta bogata i zintegrowana oferta czyni nas niezawodnym partnerem technologicznym dla naszych klientów.

U podstaw naszego sukcesu leży nie tylko to, co możemy zaoferować, ale także sposób, w jaki świadczymy swoje usługi. Nasze rozwiązania technologiczne są dostosowane do konkretnych priorytetów i wymagań klientów, czyli organizacji każdej wielkości: od małych firm po wielkie korporacje. Nasi ludzie są ekspertami w swoich dziedzinach, którzy pomagają klientom w korzystaniu ze stale rozwijającej technologii, by oni sami mogli skoncentrować się na własnej pracy.

Office workers working at desk and an informal meeting

Po pierwsze ludzie

Nic zatem dziwnego, że to ludzie stanowią trzon naszej działalności i to im zawdzięczmy swój sukces. Realizacja misji wymaga od nas współpracy z osobami o określonych umiejętnościach i wiedzy. Nasi pracownicy potrafią wydajnie współpracować ze swoimi kolegami i klientami, by osiągnąć sukces dzięki technologii. To ekscytujący czas w firmie Sharp i świetna okazja dla utalentowanych osób, które zapraszamy do współpracy.

People huddled in a circle