Half-cell PV Solar Panels

Energia słoneczna

Moduły fotowoltaiczne od pioniera z branży energii słonecznej.

Man Child Home Rooftop Solar Installation

Dom zasilany energią fotowoltaiczną

Wytwarzaj własną, czystą energię i redukuj koszty.

woman investor in front of PV power plant at sunset
woman investor in front of PV power plant at sunset

Elektrownie fotowoltaiczne

Rentowne moduły fotowoltaiczne do Twoich projektów

factory warehouse rooftop PV installation with installer

Dla biznesu/przemysłu

Ekofirma z własnym systemem zasilania energią fotowoltaiczną.

Zaufaj nam – Twojemu partnerowi z branży fotowoltaicznej na całe życie

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych do ekologicznej produkcji energii, dobrze trafiłeś. Firma Sharp od ponad 60 lat opracowuje rozwiązania w zakresie energii słonecznej. Sprzedaliśmy dotychczas ponad 50 milionów najnowocześniejszych modułów fotowoltaicznych (PV) tysiącom klientów na całym świecie.

Nasze europejskie biuro sprzedaje systemy solarne instalatorom, dystrybutorom i firmom projektowym w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Klienci końcowi, np. właściciele domów lub klienci komercyjni, mogą zakupić moduły fotowoltaiczne wraz z usługami instalacji świadczonymi przez naszych lokalnych instalatorów.

Skorzystaj z naszej niezrównanej wiedzy w dziedzinie fotowoltaiki

Dzięki dostarczeniu ponad 50 milionów modułów fotowoltaicznych dla ponad miliona klientów na całym świecie firma Sharp wyprodukowała 15,4 GW (gigawatów) energii, co odpowiada całkowitej redukcji emisji CO2 o 168 Mt (megaton). Firma Sharp może poszczycić się najdłuższym w branży, ponad 50-letnim doświadczeniem. Przez ten czas zdążyliśmy wypracować sobie reputację w świecie energetyki słonecznej, a nasze produkty stosowane są w wielu obszarach: od gospodarstw domowych i instalacji w ekstremalnych warunkach, takich jak latarnie morskie czy satelity, po niedawno ukończone potężne elektrownie słoneczne o mocy wielu megawatów.

„Kolejne innowacje oraz rozwój w branży modułów fotowoltaicznych pozwolił nam na stałe ulepszanie naszych usług oraz reagowanie na potrzeby zmieniającego się rynku. Już od wielu lat spełniamy oczekiwania naszych klientów na całym świecie. Jesteśmy dumni, że marka Sharp postrzegana jest przede wszystkim jako godny zaufania i solidny dostawca oraz partner. Nasz stały rozwój jest tego najlepszym świadectwem.”

Peter Thiele, President Sharp Energy Solutions Europe

 

 

Peter Thiele holding a sticker into the camera

Sprawdzona technologia fotowoltaiczna

Portfolio wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych firmy Sharp powstało z myślą o instalacjach mieszkaniowych, komercyjnych i terenowych. Stale dostosowujemy naszą ofertę modułów fotowoltaicznych do najnowszych technologii i starannie sprawdzamy każdą nową technologię, aby zapewnić trwałość rozwiązań.

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości komponentów i testujemy swoje moduły pod kątem norm IEC. Dzięki temu oferujemy wyłącznie sprawdzoną technologię i moduły fotowoltaiczne stworzone z myślą o 30-letnim działaniu. Wszystkie nasze moduły uzyskały liczne certyfikaty uznanych instytucji, takich jak VDE i TÜV.

three PV panels

Zostań dystrybutorem lub partnerem instalacyjnym Sharp

Jako dystrybutor lub instalator fotowoltaiki potrzebujesz marki,  na której możesz polegać. Sharp od ponad wieku cieszy się zaufaniem klientów i nieustannie wprowadza innowacje w poszczególnych kategoriach produktów. Dowiedz się, jakie korzyści oferuje współpraca z silną, globalną marką oferującą szeroką gamę rozwiązań fotowoltaicznych i usług, aby zapewnić sukces swojej firmie.

PV installer on a roof

Twórz projekty fotowoltaiczne z Sharp

Firma Sharp nie zajmuje się jedynie dostarczaniem modułów fotowoltaicznych. Jesteśmy również zaangażowani w działalność projektową na całym świecie i współpracujemy z naszymi partnerami nad rozwojem elektrowni słonecznych. Oferujemy wyjątkowe możliwości dla inwestorów, właścicieli gruntów i podmiotów zajmujących się budową farm słonecznych.

Jako japońska firma możemy zapewnić dostęp do korzystnych programów dotacji rządu japońskiego na budowę elektrowni słonecznych w wielu krajach na całym świecie. Realizujemy także niedotowane projekty PPA obejmujące budowę elektrowni fotowoltaicznych o mocy kilkudziesięciu MW.

Two men with hard hats walking on grass in front of PV plant talking

Poznaj nasz zespół

Nasz międzynarodowy zespół tworzą wyjątkowe osobowości, a jednoczy zamiłowanie do fotowoltaiki i wspólne – z naszymi partnerami – dążenie do stworzenia zielonej przyszłości. Możemy poszczycić się produkcją wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych oraz korzystnymi gwarancjami na nasze produkty i usługi. Większość z nas pracuje dla firmy Sharp już od ponad 10 lat, a niektórzy mogą pochwalić się dziesiątkami lat doświadczenia w branży PV.

Zespół Sharp Energy Solutions działa w Hamburgu już od ponad 25 lat. W naszym niemieckim biurze pracują również zespoły ds. usług fotowoltaicznych, marketingu, sprzedaży, rozwoju sprzedaży, wsparcia sprzedaży, inżynierii produktu oraz zarządzania. Poza tym, aby zapewnić najlepszy poziom obsługi, na terenie kilku państw Europy (Polski, Hiszpanii, Holandii, Anglii) działają nasi kierownicy działu sprzedaży.

Solar Team at Intersolar Exhibition