Luna 2 product shot web

Firma Sharp wprowadza na rynek nową gamę urządzeń wielofunkcyjnych A4 do druku w kolorze, aby sprostać rosnącym potrzebom nowoczesnych miejsc pracy

Nowe modele zapewniają prostą i wydajną pracę z dokumentami dzięki udoskonalonym funkcjom bezpieczeństwa i uproszczonej łączności

Firma Sharp ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii urządzeń wielofunkcyjnych A4 Business Workgroup do druku w kolorze, zaprojektowanych z myślą o wymaganiach nowoczesnego miejsca pracy. Projektując dwa nowe modele, MX-C528F i MX-C428F, zadbano o uproszczoną łączność i prędkość do 50 str./min, a ponadto zwiększoną produktywność i solidne zabezpieczenia, aby ułatwić firmom realizację swoich celów w zakresie ochrony środowiska.

Opracowując nową generację urządzeń wielofunkcyjnych A4, firma Sharp wykorzystała moc wielokrotnie nagradzanej serii urządzeń A3, dodatkowo rozszerzając ekosystem inteligentnych urządzeń biurowych i usług firmy Sharp i oferując bezproblemowe rozwiązanie do drukowania, spełniające potrzeby każdej firmy.

Ulepszone funkcje łączności
Aby sprostać rosnącym wymaganiom nowoczesnego miejsca pracy, nowe urządzenia wielofunkcyjne A4 firmy Sharp oferują firmom bezprecedensowy poziom elastycznej łączności. Funkcje pracy w chmurze oznaczają, że pracownicy w różnych lokalizacjach i w każdym czasie mogą z łatwością współpracować, a bezprzewodowa łączność LAN umożliwia korzystanie z sieci bezprzewodowej zgodnie z polityką bezpieczeństwa firmy. Szereg funkcji łączności mobilnej gwarantuje, że każdy, kto ma smartfon, może łatwo łączyć się i używać urządzeń wielofunkcyjnych Sharp, wykonując swoje obowiązki. Ponadto zaawansowana technologia skanowania umożliwia użytkownikom szybszą cyfryzację, a dzięki nowoczesnym funkcjom drukowanie jest szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze.
 

Bezpieczne rozwiązanie do drukowania
Nowe modele są wyposażone w wiodące w branży funkcje bezpieczeństwa chroniące dane, zarówno drukowane, jak i cyfrowe. Zintegrowany moduł Trusted Platform Module (TPM) zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo, przechowując klucze szyfrowania z dysku twardego na oddzielnym urządzeniu, innym niż miejsce przechowywania danych, co stanowi dodatkową ochronę. Funkcja walidacji certyfikatu SSL automatycznie sprawdza, czy wszystkie serwery innych firm komunikujące się z urządzeniami są bezpieczne, aby zapobiec jakimkolwiek próbom uzyskania dostępu do informacji przez nieuprawnione osoby.
 

Inteligentna funkcjonalność i design
Modele MX-C528F i MX-C428F mają prosty i nowoczesny interfejs użytkownika, wspólny dla wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych firmy Sharp. Nowy ekran jest wielodotykowy, co stanowi wygodne rozwiązanie także w przypadku funkcji podglądu. Panel operacyjny bez przycisków mechanicznych, przypominający tablet, który jest najczęściej dotykanym
elementem urządzenia wielofunkcyjnego, ułatwia utrzymanie urządzenia wielofunkcyjnego w czystości.

Wspieranie celów zrównoważonego rozwoju
Poprawa parametrów środowiskowych jest dla wielu firm coraz ważniejszym priorytetem. Modele MX-C528F i MX-C428F oferują funkcje zarządzania zużyciem energii, umożliwiając jednocześnie spełnienie wymogów dotyczących ochrony środowiska i zachowanie zgodności z przepisami europejskimi.
Ben Lake, Senior Product Manager w Sharp Europe, mówi: „W firmie Sharp jesteśmy świadomi tego, że dla nowoczesnych miejsc pracy liczy się produktywność i uproszczona łączność, a ponadto zrównoważony rozwój i ochrona środowiska. Nasza nowa linia urządzeń A4 oferuje wszystko, czego potrzebują dzisiejsze firmy. Przejście na hybrydowy tryb pracy sprawiło, że znaczenia nabrały m.in. rozmiary urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki – stąd rosnąca popularność mniejszych urządzeń A4”.

Nowe modele są już dostępne – można je nabyć od firmy Sharp i jej partnerów. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na stronę www.sharp.pl

O Sharp Europe
Sharp Europe umożliwia małym i dużym przedsiębiorstwom i organizacjom w całej Europie zwiększanie wydajności i dostosowywanie się do wymogów przyszłych miejsc pracy dzięki szerokiej gamie produktów i usług technologii biznesowej.
Firma Sharp Europe, z siedzibą w Londynie, obsługuje klientów z sektora prywatnego i publicznego, edukacji i instytucji rządowych, oferując szeroką gamę drukarek i zaawansowanych technologii płaskich ekranów, platform współpracy i usług IT.
Jako część Sharp Corporation i przy wsparciu ze strony Foxconn, Sharp Europe inwestuje i jest liderem w branży nowych technologii, które mogą zmienić świat. Opracowała pierwszy na świecie ogólnodostępny monitor 8K, a w 2019 roku wprowadziła na rynek pierwszy certyfikowany monitor do współpracy z systemem Windows.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak firma Sharp Europe zmienia przyszłość pracy, odwiedź stronę www.sharp.pl
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sharp.pl.