woman investor in front of PV power plant at sunset
woman investor in front of PV power plant at sunset

Elektrownie fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne od zaufanego partnera, które można kupić na kredyt.

Zdaj się na sprawdzoną technologię

Stworzenie dużej elektrowni fotowoltaicznej to ogromna, długoterminowa inwestycja. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zastosowanie najwyższej jakości komponentów, które zapewnią doskonałą wydajność przez dziesięciolecia, a prze to szybki zwrot z inwestycji. Wierzymy, że staranne planowanie i koordynacja na każdym etapie projektu popłacają. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić terminowe dostawy, dzięki którym łatwiej jest trzymać się harmonogramu.

W sprawie części zamiennych lub wsparcia technicznego możesz szybko skontaktować się naszym działem w Hamburgu. Nasze warunków gwarancji (do 15 lat*!) na produkt na terenie UE oraz 25 lat gwarancji mocy wyjściowej są pośród najkorzystniejszych na rynku, bo „mamy nadzieję na najlepsze, ale przygotowujemy się na najgorsze”.

Od dalekiej północy po pustynie: nasze moduły zostały zaprojektowane z myślą o działaniu w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ich skuteczność została potwierdzona certyfikatami i testami odporności na PID, mgłę solną, piasek i kurz, amoniak oraz zalegający śnieg. Wszystkie nasze 144-ogniwowe moduły zawierają w zestawie długie kable, umożliwiające ograniczenie kosztów po stronie BOS.

Doświadczony partner projektowy

Niezawodne, wysokowydajne moduły Tier1, doświadczeni partnerzy oraz solidne zaplecze finansowe gwarantują sukces projektu. Tak samo korzystnymi warunkami gwarancji objęte są instalacje niezależne firmy Sharp. Oferujemy szerokie usługi w zakresie finansowania i możemy zapewnić dostęp do atrakcyjnych programów dotacji. Dowiedz się więcej o możliwościach realizacji projektów z firmą Sharp, korzystając z poniższego linku.

A man installing solar panels
Solar Power Plant 3Comm
Moduły Sharp już w przeszłości okazały się niezawodne przy świetnym stosunku ceny do wydajności. Współpracujemy od lat, a niezawodni pracownicy firmy Sharp niezmiennie nas wspierają. Ten układ przynosi korzyści wszystkim.
Sándor Harcsa-Pintér

3comm, Węgry

Solar Power Plant Aldo
Wszystkie moduły zostały dostarczone na czas, co ogromnie pomogło w dotrzymaniu harmonogramu. To warunek konieczny wymagany przy instalacji 43 tysięcy paneli. Ponadto moduły Sharp przewyższyły nasze oczekiwania pod względem jakości i niezawodności.
Akin Yalcin

Aldo Enerji, Turcja

Solar Power Plant Coral
Firma Sharp to niezawodny partner, który gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji. Testy przeprowadzone po pierwszym roku funkcjonowania elektrowni potwierdzają, że moduły działają zgodnie z oczekiwaniami.
Andrzej Sobolowski

Coral, Polska