PV installer working on a roof installing solar panels
PV installer working on a roof installing solar panels

Partnerzy biznesowi w branży fotowoltaicznej

Nawiąż współpracę z najbardziej doświadczoną marką fotowoltaiczną jako dystrybutor, instalator lub wykonawca projektu.

Bądź na bieżąco, otrzymując nasz biuletyn

Subskrybuj nasz newsletter, a w ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość elektroniczną z wyczerpującymi informacjami na temat zamówienia, płatności, transportu i obsługi posprzedażnej. Sprzedajemy nasze moduły słoneczne partnerom projektowym, dystrybutorom oraz instalatorom.

Solar Newsletter Email on a Laptop

Usługa, której możesz zaufać

Cenimy sobie bezpośredni kontakt, więc nigdy nie będziesz czekać na infolinii. Nasz kompetentny i oddany zespół serwisowy złożony z niemieckich inżynierów ma siedzibę w Hamburgu i oferuje wsparcie techniczne w języku angielskim i niemieckim. Możesz liczyć na osobistą konsultację. Odpowiedzą na Twoje pytania. Potrzebujesz modułu zastępczego bardzo starego typu? Danych Flash?

Jest to mało prawdopodobne, ale jeśli kiedykolwiek będziesz chciał złożyć reklamację, wiedz, że jesteś w dobrych rękach. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij na poniższy link.

Questions and answers in speech bubbles and a headset

Zaskocz swoich klientów naszym pakietem marketingowym

Twój sukces jest naszym sukcesem. Naszą misją jest wspieranie Twojej firmy w marketingu produktów Sharp wśród Twoich klientów. Oferujemy różnorodne usługi, abyś zrobił jak najlepsze wrażenie. Bo kiedy Ty robisz dobre wrażenie, to my też. Jeśli masz pytania dotyczące usług marketingowych, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

marketing communications support package

Zostań naszym oficjalnym partnerem

Czy już Cię przekonaliśmy? Skontaktuj się z naszym zespołem, jeśli chcesz, abyśmy zostali Twoim dostawcą, aby otrzymać wycenę lub jeśli masz jakiekolwiek pytania. Poznajmy się!

happy solar panel distributor
PV plant in Greece
Naszą relację z firmą Sharp najlepiej podsumowuje liczba problemów, które mieliśmy z ich produktami w ciągu ostatnich 18 lat: ZERO! To statystycznie niemożliwe, a jednak prawdziwe!
Christos Pronios

EUROSOL

irrigation PV installation Malawi
Do tej pory wykonaliśmy ponad 70 projektów z wykorzystaniem modułów Sharp. Ich wysoka jakość i niezawodność daje nam ogromny spokój ducha.
Joan Grifé

Seine Tech

Residential PV system with half cell panels
Jesteśmy zadowolonym klientem firmy Sharp już od trzech lat. Cenimy sobie zwłaszcza wsparcie, pomoc przez telefon, wydajność oraz dobrą współpracę.
Josef Wilken

W.N. Solarsysteme