Monitory 8K

Dlaczego monitory 8K ?

Nowa definicja przejrzystości. Przedstawiamy monitory 8K. Monitory 8K rewolucjonizują wszystko, od Digital Signage i reklamy po transmisję treści telewizyjnych, nadzór CCTV, CAD/CAM, VR, dyspozytornie, sektor wojskowy, medycynę, sektor handlowy i wiele innych.  Możliwości są nieograniczone.

Rozdzielczość 8K  jest 16 razy większa niż Full HD i 4 razy większa niż 4K. 8K to technologia nowej generacji. 

8K display in design review meeting-Audio Visual-Product

Zrób wrażenie

Korzystając z technologii 8K zrobisz niezwykłe wrażenie w dowolnym miejscu dzięki wielkoformatowym monitorom 8K, które tworzą profesjonalne obrazy na najwyższym poziomie. Możesz też wykorzystać monitory 8K, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom prezentacji AV, budując z nich ściany wideo w recepcji lub w centrach handlowych. 

8K display in art gallery-Audio visual-Product

Zmień przyszłość

Niezależnie od branży, pojawienie się technologii 8K oznacza nieskończone możliwości dla każdej firmy i pomysły, które będą kształtować przyszłość:

  • Medycyna: Zaawansowane technologicznie koncepcje zmieniające życie, takie jak medycyna zdalna, łączą moc kamer strumieniowych 8K z rozdzielczością 8K , aby ułatwić lekarzom ocenę i porównywanie niezwykle dokładnych obrazów medycznych.
  • Nadzór i bezpieczeństwo: nowoczesne monitory dają możliwość poprawy bezpieczeństwa, ułatwiając uprawnionym organom skuteczniejsze monitorowanie środowiska i korzystanie z mniejszej liczby ekranów w pomieszczeniach nadzoru. Ogromna liczba pikseli umożliwia powiększanie obrazu bez utraty jego jakości.
  • Media: Filmowe i telewizyjne studia produkcyjne będą mogły prezentować efekty swojej pracy w profesjonalny sposób.
8K display in medical review-Audio visual-Product

Technologia 8K odpowiedzią na Twoje potrzeby

Przyszłość już tu jest i nazywa się 8K Przejrzyj naszą ofertę monitorów z technologią 8K już dzisiaj. Możesz także zobaczyć sprzęt AV oraz oprogramowanie i akcesoria AV.  

woman looking at multiple displays 8K-Audio Visual-Product