People in a meeting
Three people in meeting-Audio Visual-Lifestyle-Banner, Sharp

Dowiedz się więcej o systemach audiowizualnych

Innowacyjna i efektowna technologia audiowizualna niezbędna w codziennym życiu

Co to jest sprzęt AV?

Sprzęt AV lub sprzęt audiowizualny odtwarza obraz i dźwięk, ożywiając różnego rodzaju przestrzenie: od sal konferencyjnych po hale przylotów i odlotów na lotniskach. W erze cyfrowej to ważniejsze niż kiedykolwiek.

Dlaczego sprzęt AV jest obecnie niezbędny?

Od szkół i szpitali po małe przedsiębiorstwa, centra handlowe i globalnie działające firmy, sprzęt AV ma kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji i współpracy.

Interaktywny sprzęt AV pozwala łączyć się, spotykać i współpracować w czasie rzeczywistym dzięki usprawnionym wideokonferencjom i monitorom interaktywnym, ekranom dotykowym i tablicom. 

Korzystają na tym nie tylko firmy. Szpitale i ośrodki medyczne mogą wyświetlać aktualne informacje, dostępność łóżek i czas oczekiwania na wizytę u lekarza za pomocą monitorów Digital Signage. W szkołach i placówkach oświatowych rozwiązania te inspirują, ułatwiają nauczanie i ocenę dzięki interaktywnym prezentacjom i grom edukacyjnym na interaktywnych ekranach dotykowych. 

Annotating on display in meeting-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Skuteczna komunikacja i silne oddziaływanie

Możesz wybrać pośród produktów codziennego użytku, takich jak monitory Digital Signage do zastosowania w najróżniejszych miejscach:

 • recepcjach i poczekalniach
 • stacjach kolejowych i lotniskach
 • centrach handlowych
 • studiach projektowych
 • placówkach służby zdrowia i edukacyjnych
 • biurach    
 • i wielu innych, gdzie technologia ta dostarcza informacje, wskazówki informacyjne i krytyczne komunikaty.

Jeśli przekaz kampanii marketingowych ma dotrzeć do dużej grupy odbiorców dzięki profesjonalnym obrazom wraz z wysoką jakością dźwięku, idealnym rozwiązaniem jest ściana wideo przystosowana do pracy w trybie 24/7, oferująca rozdzielczość UHD 4K, a nawet wykorzystanie monitorów 8K.  

 

Airport with digital signage-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Jakiego sprzętu AV potrzebujesz?

Wysokiej jakości sprzęt AV pozwala na wiele opcji podczas konfiguracji. Jest dostępny w różnych rozmiarach, aby spełnić Twoje potrzeby biznesowe i dopasować się do Twojego budżetu. Od małych i kompaktowych monitorów po imponujące rozwiązania Digital Signage – mamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Poszukując najlepszego rozwiązania weź pod uwagę;

 • Rozmiar — Co i gdzie wyświetlasz? Tekst z dużą ilością danych trudniej będzie odczytać na dużym mointorze Digital Signage, a efektowna kampania zrobiona z rozmachem wiele traci na małym ekranie... 
 • Łączność — Dzięki wielu portom i wejściom, łączności Wi-Fi i technologiom mobilnym możesz przeprowadzić prawidłową konfigurację w celu podłączenia monitora.
 • Technologia interaktywna czy dotykowa — Czy Twoje treści jej potrzebują? Czy uzyskasz dzięki temu lepszy zwrot z inwestycji? Lepsza będzie interaktywna tablica czy monitor?  
 • Godziny pracy  – Czy potrzebujesz całodobowej pracy? Jeśli tak, zaleca się wysokiej jakości sprzęt AV.

Mamy sprzęt AV spełniający wszystkie Twoje potrzeby, dostosowany do budżetu każdej firmy i jej wymagań. Poznaj nasz sprzęt AV oraz akcesoria AV, aby znaleźć idealne rozwiązanie.

People in reception looking at display-Audio Visual-Product