Office workers clapping in meeting room with a presentation on screen and a printer at the side
Office workers clapping in meeting room with a presentation on screen and a printer at the side

Usługi Synappx™

Łącz technologię, ułatwiaj współpracę.

Skontaktuj się teraz

Usługi Synappx™

Synappx™ to innowacyjna platforma aplikacji i usług, która współpracuje z technologiami biurowymi, aby zapewnić Ci dostęp do wszystkich wygód inteligentnego domu w miejscu pracy.

Prowadź spotkania, nie narażając się na frustrujące problemy z technologią. Udostępniaj lub drukuj informacje tam, gdzie ich potrzebujesz. Twórz lepsze miejsca spotkań, aby ułatwiać współpracę.

Uproszczenie współpracy i dostęp do odpowiedniej technologii są jednymi z priorytetów dzisiejszych organizacji oraz ich zróżnicowanej i coraz bardziej rozproszonej siły roboczej.

Od technologii oczekuje się, że będzie łatwa w użyciu, bezpieczna i dostępna za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Rodzina usług Synappx pomaga organizacjom spełnić te oczekiwania, łącząc systemy i pracowników.

Synappx™ Collaboration Hub

Synappx Collaboration Hub to inteligentna usługa subskrypcji usprawniająca organizację spotkań. Najpopularniejsze internetowe platformy do wideokonferencji i współpracy zapewniają spójną obsługę. 

Dzięki prostemu w użyciu interfejsowi można z łatwością prowadzić dowolne spotkanie typu BYOM lub spotkanie hybrydowe, sterować sprzętem audiowizualnym oraz bez trudu uzyskiwać dostęp do ważnych dokumentów i dzielić się nimi z innymi. Sterowanie za pomocą Synappx jest komfortowe dla użytkowników, ponieważ nie muszą korzystać z nieznanego im sprzętu w salach konferencyjnych.

Ponadto jego doskonała konstrukcja sprawia, że prowadzenie dowolnego spotkania typu BYOM lub spotkania w sali z zainstalowanym sprzętem jest przyjemnym i dodającym pewności siebie doświadczeniem, podczas którego można skoncentrować się na treści i celach współpracy.

Synappx Collaboration Hub sprawia, że każde spotkanie jest efektywne i przyjemne, niezależnie od okazji, lokalizacji czy aplikacji.

Colleagues discussing during small workgroup hybrid meeting

Nagroda za innowacyjność

Usługi Synappx™ zostały sprawdzone i przetestowane przez wiele niezależnych organizacji branżowych. Jesteśmy dumni, że BLI wyróżniło rodzinę Sharp Synappx nagrodą za wybitne osiągnięcie w zakresie Innowacji.

Sharp Synappx Family award badge

Wsparcie Synappx™

Aby uzyskać pomoc i porady dotyczące dowolnego produktu Synappx, w tym dostęp do podręczników użytkownika i administratora, przewodników dotyczących wymagań systemowych i często zadawanych pytań, odwiedź nasz obszar wsparcia.

Man using a computer