Man using a laptop and smartphone
Man using laptop and smartphone with printer in foreground

Synappx™ Go

Działaj produktywnie, gdziekolwiek jesteś

Skontaktuj się teraz

Synappx™ Go

Dzięki Synappx™ Go treści i informacje przemieszczają się po biurze wraz z Tobą. Za pomocą smartfona bez trudu przeniesiesz treść na duży monitor lub zeskanujesz dokumenty i prześlesz polecenie drukowania do  drukarki wielofunkcyjnej. Rób więcej, z dowolnego miejsca.

 • Jesteśmy coraz bardziej zależni od urządzeń mobilnych, ponieważ za pomocą smartfona można zrobić niemal wszystko. Dlaczego zatem nie posługiwać się nim, by drukować albo udostępniać treści?
 • Synappx Go może uprościć korzystanie z wielu technologii podczas spotkań i w miejscu pracy. Docenią to zwłaszcza pracownicy, których frustruje konieczność korzystania z kilku urządzeń jednocześnie.
 • Pracownicy nie będą musieli się martwić o dostęp do treści lub podłączanie urządzeń, z którymi nie są zaznajomieni, ponieważ mogą zrobić wszystko bezpośrednio ze swojego telefonu komórkowego.

Aby dowiedzieć się więcej o Synappx Go, pobierz nasz arkusz danych z poniższej sekcji dokumentów do pobrania.

Man using laptop and mobile phone with a printer in foreground

Synappx™ Go

Działaj produktywnie, gdziekolwiek jesteś

Thumbs up cartoon

Urządzenia wielofunkcyjne i monitory są teraz bardziej spersonalizowane!

Synappx Go pozwala Ci zrobić więcej, a wszystko wyłącznie za pomocą telefonu. Uczyń swoje miejsce pracy inteligentniejszym i wykorzystaj posiadaną technologię, aby usprawnić spontaniczną współpracę.

 • Skorzystaj z prostego kreatora konfiguracji.
 • Korzystając z aplikacji, nie musisz opanować obsługi sprzętu.
 • Skonfiguruj własne ustawienia skanowania i dostęp do pamięci w chmurze, aby zaoszczędzić czas.
Cartoon of three people infront of an interactive display and someone holding a phone

Współpracuj, gdziekolwiek jesteś!

Synappx Go ułatwia współpracę w dowolnym miejscu i czasie dzięki podłączonym ekranom. Twój zespół może spotykać się nie tylko w sali konferencyjnej, ale także w przestrzeniach wspólnych lub w stołówce. Nawet korytarze mogą stać się przestrzeniami współpracy.

 • Wystarczy dotknąć tagu NFC, aby wyświetlić zawartość na monitorze Sharp.
 • Członkowie zespołu mogą również pobrać zawartość i współpracować ze sobą, a wszystko jednym dotknięciem.
 • Zmodyfikowana zawartość trafia z powrotem do pierwotnej lokalizacji.
Mobile and printer infographic

Uprość skanowanie i wysyłanie do druku

Nie musisz opanować obsługi wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych ani przechodzić skomplikowanych procesów logowania. Skanowanie dokumentów lub zwalnianie do druku na urządzeniu wielofunkcyjnym Sharp jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Wystarczy kilkakrotnie dotknąć tagu NFC na telefonie komórkowym.

 • Zapewnij sobie maksymalną wygodę i ochronę prywatności dzięki funkcji zwalniania wydruków Synappx Go, która umożliwia drukowanie na urządzeniu wielofunkcyjnym.
 • Skanuj dokumenty do często używanych miejsc docelowych, swojego adresu e-mail, grupy osób lub wybranych usług przechowywania w chmurze.

Centralne zarządzanie

Synappx Admin Portal umożliwia śledzenie i zarządzanie aplikacjami Synappx z jednego miejsca. Za jego pośrednictwem administratorzy mogą sprawować kontrolę nad wszystkimi niezbędnymi komponentami aplikacji Synappx. Przedstawione w wizualnej formie dane dają administratorom wgląd w trendy organizacyjne.

Cartoon of a cloud

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem

Kwestie bezpieczeństwa innowacyjnej technologii zawsze były dla firmy Sharp nadrzędne. Dzięki technologiom Microsoft® Azure, Microsoft® 365, Google Workspace™ i najlepszym praktykom firmy Sharp w zakresie bezpieczeństwa aplikacje i usługi Synappx są chronione wieloma warstwami zabezpieczeń. Aby dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniach Synappx, pobierz naszą oficjalną politykę bezpieczeństwa.

Cartoon of electronic devices linked to a cloud with a padlock
Pliki do pobrania

Arkusz danych Synappx™ Go

Wer. 1.0

Polityka bezpieczeństwa Synappx™

Wer. 1.0

Działaj produktywnie, gdziekolwiek jesteś

Synappx™ Go upraszcza skanowanie i drukowanie dokumentów. Dzięki aplikacji Synappx Go możesz drukować pliki z pamięci w chmurze, skanować dokumenty dla współpracowników i drukować treści z komputera na dowolnym podłączonym urządzeniu wielofunkcyjnym, a wszystko to bez konieczności logowania się i zmiany ustawień urządzenia wielofunkcyjnego.

Łatwa organizacja spotkań ad hoc

Synappx™ Go ułatwia współpracę w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki aplikacji Synappx Go Ty i Twój zespół możecie udostępniać treści na dowolnym podłączonym monitorze, pracować wspólnie nad plikami i zapisywać je w pierwotnej lokalizacji bez konieczności rezerwacji sali konferencyjnej.

Wsparcie Synappx™

Aby uzyskać pomoc i porady dotyczące dowolnego produktu Synappx, w tym dostęp do podręczników użytkownika i administratora, przewodników dotyczących wymagań systemowych i często zadawanych pytań, odwiedź nasz obszar wsparcia.

Man using a computer